تماشاخانه شماره #۷۲ | مخفی کاری بلد نیستم!

۴ مهر ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۰

سلام خدمت شما گیمفایی‌های عزیز. شاید شمارش از دستمان در رفته باشد اما این، هفتاد و دومین شماره از بخش محبوب تماشاخانه است. پس از زحمات زیادی که آرش سعادتمند عزیز و دوست داشتنی برای این بخش کشیدند، از این پس با هم ادامه می‌دهیم تا بتوانیم لبخندی هر چند کم و کوتاه بر چهره شما بیاوریم. با تماشاخانه ۷۲ همراه گیمفا باشید.

بازی‌های مخفی کاری همیشه آدرنالین خون بازی‌بازان را تا آخرین درجه آن بالا می‌برند. فرض کنید در یکی از مراحل حساس متال گیر هستید و تا اواسط اردوگاه دشمن به صورت مخفیانه و مانند یک روح جلو آمده‌اید اما یکی از افراد دشمن از زیر زمین بیرون می‌آید و علاوه بر شناسایی شما، آن چنان داد و هوار راه می‌اندازد که تا چند پایگاه آن طرف تر، همه متوجه حضور شما شوند. چهره بازی‌بازان در این مواقع دیدنی است؛ عرق سرد برروی پیشانی نشسته، چشم‌های قرمز به اطراف محیط بازی می‌نگرد و عضله‌های صورت همگی خشک شده‌اند اما با لو رفتن این چهره جدی، اخمو و دقیق، جای خود را به یک چهره پوکر و هاج و واج می‌دهد. این جا است که بازی‌باز از یک فرد بی سر و صدای دقیق حسابگر، تبدیل می‌شود به یک ترمیناتور و سعی می‌کند همه را به گلوله ببندد. در ویدیوی جدید outsidexbox، این موضوع به خوبی نشان داده شده است. در این ویدیو بروبچه‌های Outsidexbox به سراغ چند بازی مخفی کاری رفته‌اند و نشان می‌دهند که در هنگام لو رفتن چه کاری از دستشان برمی‌آید. این ویدیوی جالب را از دست ندهید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

 Deus Ex: Mankind Divided را بدون به‌روزرسانی‌ها بازی نکنید. بالاخره این  توصیه‌ای است که ما به عنوان یک منبع خبری، تحلیلی وظیفه داریم بگوییم و اطلاع رسانی کنیم. جدا از همه مشکلاتی که ممکن است در بازی پیش بیاید،‌ در بعضی اوقات دیده شده که در هنگام ناکار کردن مخفیانه دشمنان، فرد دشمن هنوز ناله درد و بدبختی سر می‌دهد؛| خب این چه کاری است برادر من؟ مثل آدم بمیر.

آقا این قضیه لگد انداختن بازیکنان در فیفا، هر شماره وخیم تر می‌شود. آن از لگد زدن‌های بی رحمانه ابراهیموویچ در فیفا ۱۶ و حال نیز اعصاب خرد و خمیر بوآتنگ. اصلا چه کاری است توپ را از او می‌گیرید؟ بگذارید کارش را بکند این آقای بی اعصاب!

این تکه‌های خنده دار را به علاوه بسیاری دیگر در Highlight Reel شماره ۲۳۹ مشاهده کنید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

بعضی از ژست‌ها در سری سولز وجود دارند که به شما برای مبارزه با عده‌ای از دشمنان کمک میکنند. باور نمی‌کنید؟ خواهش می‌‌کنم باور کنید. به عنوان مثال طرف در هنگام مبارزه با یکی از دشمنان ژست خواب می‌گیرد؛ یعنی تشک پهن می‌کند و می‌خوابد و دشمن بدبخت هر چه ضربه می‌زند از روی او عبور می‌کند… بالاخره این هم یک استایل بازی کردن است دیگر.

صحنه افتتاحیه بازی Fallout 4 یادتان هست؟ زمانی که از والت بیرون می‌آیید و به دنیای آخرالزمانی بازی می‌نگرید را می‌گویم. شاید این صحنه در نگاه اول شخص زیبا و حماسی به نظر برسد اما تا به حال فکر کرده‌اید از نمای پشت چقدر می‌تواند مضحک باشد؟ اگر می‌خواهید این صحنه و کلی سکانس جالب دیگر تماشا کنید، پیشنهاد می‌کنم Highlight Reel شماره ۲۴۰ را از دست ندهید.

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

در این بخش به سراغ قسمتی جدید از سری Characters & Voice Actors می‌رویم. تل تیل گیمز همیشه در بازی‌های خود از هنرمندان و صداگذاران مشهور و کاربلدی استفاده می‌کند و این موضوع در بازی آخر آن‌ها، ‘Batman – The Telltale Series نیز صادق است. قسمت جدید Characters & Voice Actors به قسمت اول این بازی اختصاص دارد.

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

مدتی است در یوتیوب موجی به نام Gun Sync (البته ما به آن می‌گوییم موسیقی درمانی با اسلحه) به راه افتاده که توجه‌های زیادی را به خود جلب کرده است. بازی‌بازان زحمت کش و فداکار بازی‌های اول شخص (مخصوصا بازی‌بازان Call of Duty)، در یک حرکت فوق‌العاده و حماسی، به جای بازی کردن دست به ساخت موسیقی زده اند و ما را به وجد آورده‌اند. اگر از این بخش استقبال شود احتملا در شماره‌های بعدی تماشاخانه قسمت‌های دیگر آن را خواهیم دید.

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

امیدوارم این قسمت تماشاخانه مورد پسند شما گیمفایی های عزیز قرار گرفته باشد. تا هفته بعدی خدانگهدار!

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید