گیفت کارت
گیفت کارت

Dead Rising 4 – چرا صداپیشه‌ی فرانک وست تغییر کرده است؟

۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۳

Dead Rising 4 تا حدودی به ریشه‌هایش بازگشته است و شاهد عناصر نسخه‌ی اول آن مانند فرانک وست دوست‌داشتنی و محیط ویلامیت هستیم. با این حال، صداپیشه‌ی این شخصیت محبوب یعنی تی‌جی روتولو در این نسخه‌ی جدید حضور نداشته و کپ‌کام نیز از دلیل این کار گفته و جزئیاتی را ارائه کرده است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

ترانت لی-ایمیز، مدیر دارایی‌های Dead Rising گفته که فرانک وست از آخرین باری که طرفداران مشاهده‌اش کرده‌اند، تکامل یافته و توضیح داده است:

ما می‌خواستیم با فردی کار کنیم که فرانک وست را با شور و پیرتر به‌نمایش بگذارد – فقط از او راجع به سن و سالش سوالی نپرسید.

وقایع Dead Rising 4 حدود ۱۶ سال بعد از اتفاقات نسخه‌ی اول رخ می‌دهند و کپ‌کام تصمیم بر این داشت تا صداپیشه‌ی جدیدی را به‌کار گیرد که در عین پیرتر نشان‌دادن فرانک وست، شور و شوق و شوخ‌طبعی‌اش را به مردم منتقل کند.

کپ‌کام تاکنون صداپیشه‌ی جدید فرانک در Dead Rising 4 را معرفی نکرده است، ولی لی-ایمیز نسبت به فرصتی جهت معرفی این شخصیت احساس هیجان دارد و گفته است:

ما فکر می‌کنیم که صداپیشه‌ی جدید فرانک کار فوق‌العاده‌ای را انجام داده است و نمی‌توانیم برای ارائه‌ی جزئیات بیشتر از او صبر کنیم.

لی-ایمیز افزوده که در رسانه و سرگرمی، همیشه بازیگران جایگزین دیگری می‌شوند و شاهد بازیگران جدید هستیم و درباره‌ی این موضوع گفته است:

هیچ بی‌احترامی و اهانتی به گذشته و بازیگران قبلی وجود ندارد – تی‌جی کارش را عالی انجام داده است.

وی همچنین جیمز باند را مثال زده است:

این شانس وجود داشت تا با یک نسخه‌ی جدید، این فرانچایز را توسط چشم‌انداز متفاوتی به بهترین شکل ممکن گسترش دهیم، مانند چیزی که طی چند سال گذشته در جیمز باندهای جدید دیده‌ایم.

من به ادریس البا برای جیمز باند بعدی رای می‌دهم.

Dead Rising 4 که چند روز قبل شاهد انتشار تریلر جدیدی از آن بودیم، در ۶ دسامبر سال جاری (۱۶ آذر) برای ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی به‌صورت انحصاری زمانی عرضه خواهد شد.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید