Dark Souls 3 Ashes Of Ariandel دارای تم ترسناک گوتیک خواهد بود

۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۵

روز گذشته بندای نامکو و فرام‌سافت‌ور ویدیوی جدیدی از گیم‌پلی اولین محتوای دانلودی Dark Souls 3 یعنی  Ashes Of Ariandel منتشر کردند. با وجود اینکه محتوای دانلودی نامبرده شده در ماه آینده منتشر می‌شود، چیز زیادی از آن نمی‌دانیم اما حال به لطف یک مصاحبه ژاپنی، اطلاعات جدیدی از آن به‌دست آورده‌ایم.

میازاکی، کارگردان بازی، طی مصاحبه خود با IGN Japan، راجع به محتوای دانلودی Ashes of Ariandel صحبت کرد و بیانیه داد Ashes of Ariandel مانند دومین محتوای دانلودی‌ای که در اوایل سال ۲۰۱۷ برای Dark Souls 3 منتشر می‌شود، تمرکز اصلی‌اش برروی افسانه‌ها و روایات قومی خواهد بود. هر دو محتوای دانلودی بخشی از یک داستان هستند اما حس و تم متفاوتی دارند. Ashes of Ariandel حس یک تم ترسناک گوتیک را می‌دهد و محتوای دانلودی دوم به بازی اصلی نزدیک‌تر است.

میازاکی راجع به اینکه تیم سازنده چگونه قصد دارد حس تنهایی را در Ashes of Ariandel بازگرداند هم صحبت نمود و به عنوان مثال می‌توان به برف گسترده‌ای که در تریلر روز گذشته وجود داشت اشاره کرد. او گفت آن‌ها می‌توانستند محیط بیابانی را انتخاب کنند اما محیط برفی برای داستان تاریکی که این محتوای دانلودی ارائه می‌‌دهد مناسب‌تر است. این محیط باز که نشان‌دهنده یک ساختار متفاوت نسبت به بازی اصلی بوده، کاملا بزرگ خواهد بود و از عناصر زیادی پر شده است. این تفاوت‌ها شامل نوع جدیدی از دشمنان هم می‌شوند که حالت چالش‌برانگیز تازه‌ای را وارد مبارزات می‌کنند.

Ashes of Ariandel در ۲۵ اکتبر (سه‌شنبه ۴ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به قیمت ۱۵ دلار منتشر خواهد شد. شما همچنین می‌توانید نسخه سیزن‌پس بازی را با قیمت ۲۵ دلار خریداری کنید.

Dark Souls 3 در ۱۲ آوریل (۲۴ فروردین) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شد که امتیازات خوبی را از سونی منتقدین دریافت کرد. گیمفا هم امتیاز کامل ۱۰ را برای این بازی در نظر گرفت و می‌توانید نقد و بررسی آن را به قلم سعید آقابابایی در این بخش مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید