FIFA 17 از هم‌اکنون برای مشترکین EA/Origin Access دردسترس است

۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۷

FIFA 17 به صورت رسمی در تاریخ ۲۷ سپتامبر (مصادف با ۶ مهر) عرضه می‌گردد، ولی مشترکین EA/Origin Access در ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی از هم‌اکنون می‌توانند به تجربه بازی بپردازند. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

همه افرادی که مشترک EA/Origin Access هستند از هم‌اکنون می‌توانند نسخه اصلی و کامل این عنوان را تنها برای ۱۰ ساعت بازی کنند. ثانیه شماری در بازی گنجانده شده است تا اگر این ۱۰ ساعت تجربه به پایان رسید، دسترسی شما به بازی قطع شود. همچنین، این ثانیه شمار زمانی کار می‌کند که برنامه FIFA 17 در حال اجرا شدن باشد، پس وقتی نمی‌خواهید به تجربه بازی بپردازید مطمئن شوید که برنامه را متوقف کرده‌‍‌اید. به‌علاوه، تمامی اطلاعات و فایل‌های ذخیره شما بعد از انتشار رسمی بازی دوباره قابل استفاده می‌شود. مشترکین EA/Origin Access می‌توانند بازی را با ۱۰ درصد تخفیف به قیمت ۵۴ دلار تهیه و خریداری کنند.

اگر از مشترکین EA/Origin Access نیستید و نمی‌توانید تا عرضه رسمی بازی منتظر بمانید، الکترونیک آرتز نسخه دمو FIFA 17 را برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر کرده است که می‌توانید از این صفحه آن را دریافت کنید. نمرات بازی نیز منتشر شده که می‌توانید در این صفحه آنها را مشاهده کنید.

در خبری دیگر، اطلاع رسانی شده بود که تیم ملی ایسلند در این نسخه به دلیل مشکلات مالی با الکترونیک آرتز وجود ندارد. اگر به یاد داشته باشید، ایسلند در مسابقات یورو ۲۰۱۶ عملکرد چشمگیری از خود نشان داد و تا مرحله یک چهارم نهایی پیش آمد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید