نسخه مربوط به تلفن‌های همراه بازی Mafia 3 معرفی شد

۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۱

Mafia 3: Rivals نام نسخه مربوط به تلفن‌های همراه بازی Mafia 3 شرکت توکی می‌باشد، این بازی برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS در تاریخ ۷ اکتبر (۱۶ مهر ماه) یعنی همزمان با انتشار بازی برروی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

داستان این بازی در موقعیتی مشابه با بازی اصلی یعنی در شهر نیواورلان (که در بازی نیوبوردو (New Bordeaux) شناخته می‌شود.) خواهد بود اما شهر دارای ظاهر کاملاً جدیدی می‌باشد. شخصیت‌ها، موقعیت‌ها و رویدادهای بازی منطبق بر نسخه اصلی بازی خواهد بود اما نسخه مربوط به تلقن‌هی همراه بیشتر در سبک نقش آفرینی می‌باشد.

این بازی اینگونه توصیف شده است:

زندگی خود را با کارهای مجرمانه‌ای بر ضد گروه‌های خلافکار رقیب شروع کنید و در میدان‌های نبرد به نقش آفرینی بپردازید. به جذب و آموزش ۴۰ مجرم در دنیای Mafia 3 پرداخته و با پیوستن افراد جدید به گروه خود، هر فردی که در سر راهتان قرار می‌گیرد را نابود کنید. به دوستان خود بپیوندید و با بازیکنانی در سراسر جهان مبارزه کنید تا ببینید چه کسی دارای مرگبارترین گروه خلافکار در شهر نیوبوردو می‌باشد.

بازی Rivals توسط استودیوی کت ددی (Cat Daddy) ساخته می‌شود که در گذشته با شرکت توکی در ساخت نسخه‌های مربوط به تلفن‌های همراه بازی‌های Evolve, ،NBA 2K و WWE 2K همکاری داشته است.

در ادامه تصاویری از این بازی را مشاهده خواهید کرد:

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید