گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعات جدیدی از داستان و عناصر نقش‌آفرینی Horizon Zero Dawn منتشر شد

۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۲

در طول رویداد E3 2016، بسیاری از گوریلا گیمز خواستار ارائه اطلاعات بیشتری از داستان Horizon Zero Dawn بودند. ما واقعا می‌خواهیم بدانیم دایناسورهای ربات مانند از کجا به این دنیا آمده‌اند و گذشته Aloy چه بوده اما گوریلا گیمز گفت اطلاعاتی مانند آن‌ها را برای مدتی دیگر نگه می‌دارد.

حال با توجه به یک گزارش جدید از سوی گیم‌اینفورمر، سازندگان از به اشتراک نگذاشتن اطلاعات داستان Horizon Zero Dawn هدف داشته‌اند چراکه این عنوان از باز‌ی‌بازان می‌خواهد وارد جهان آن شوند و در آن به کاوش و پیدا کردن پاسخ رمز و رازهایش بپردازند. در کنار خط داستان اصلی بازی، موارد اضافی‌ای برای افرادی که می‌خواهند به‌طور عمیقی وارد داستان و افسانه ها و روایات قومی آن شوند هم وجود دارد. جان گونزالس، نویسنده بازی، می‌گوید:

برای افرادی که معتاد داستان هستند و دوست دارند تمام یادداشت‌های صوتی یا متنی در جهان بازی را جمع‌آوری کنند و می‌خواهند روایت بزرگی را در بازی داشته باشند، من فکر می‌کنم از چیزی که برای‌شان آماده کرده‌ایم واقعا شگفت‌زده و خوشحال خواهند شد.

Mathijs de Jonge، کارگردان بازی، طی مصاحبه خود در E3 2016 با سایت گیم‌اسپات گفته بود:

Aloy شخصیتی بسیار کنجکاو است. او می‌خواهد در جهان به کاوش بپردازد و رمز و رازهای آن را کشف کند و خوشبختانه ما می‌توانیم همین احساس را به بازی‌بازان دهیم. شما در بازی می‌خواهید کشف کنید چه چیزی در آن بیرون است؟ قصد کشف ماشین‌آلات جدید را دارید و می‌خواهید با قبایل جدید ملاقات کنید.

در گزارش سایت گیم‌اینفورمر، Mathijs de Jonge همچنین گفت عناصر نقش‌آفرینی Horizon Zero Dawn خیلی هم عمیق نخواهند بود تا باعث گیچ و دست‌پاچه شدن بازی‌بازان نشود:

چیزی که می‌خواهیم از آن دوری کنیم، منوهای پیچیده هستند. ما همچنین قصد نداریم با عناصر نقش‌آفرینی‌ای که می‌سازیم، به جاهای عمیقی برسیم و می‌خواهیم به چیزی دست یابیم که برای بازی‌بازان سطح معین و قابل فهمی داشته باشد.

در ابتدا قرار بود عنوان Horizon Zero Dawn سال ۲۰۱۶ عرضه شود اما مدتی قبل سازندگان آن را تا ۲۰۱۷ تاخیر زدند. در حال حاضر تاریخ انتشار این بازی برای ۲۸ فوریه (سه‌شنبه ۱۰ اسفند) به‌صورت انحصاری برروی پلی‌استیشن ۴ برنامه‌ریزی شده است.

Horizon: Zero Dawn یکی از عناوینی است که از قدرت بیشتر کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو استفاده خواهد کرد که جزئیات مربوط به آن را می‌توانید در این بخش مطالعه کنید. وَن بیک، کارگردان هنری بازی، می‌گوید تصاویر بازی کاملا ۴K نیست اما آنقدر به این رزولوشن نزدیک خواهد بود که چشم انسان نمی‌تواند تفاوت‌ها را تشخیص دهد.

علاوه بر این، گوریلا گیمز می‌گوید Horizon Zero Dawn چهار برابر پیچیده‌تر و بزرگ‌تر از تمام عناوین Killzone است و رسیدن به چنین جزئیاتی در یک عنوان جهان‌باز نقش‌آفرینی را دستاوردی بزرگ می‌خواند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید