مراحل کار بازی Burnout Paradise برای پیوستن به برنامه پشتیبانی از نسل قبل ادامه دارد

۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۸

کریتریون گیمز به عنوان سازنده بازی Burnout Paradise اعلام کرد که مراحل کار این بازی جهت پیوستن به جمع بازی‌های برنامه پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت ادامه دارد.

در پاسخ به سوالی در توییتر پیرامون بروز رسانی موقعیت و میزان پیشرفت بازی Burnout Paradise برای ملحق شدن به برنامه پشتیبانی از نسل قبل، کریتریون گیمز به عنوان سازنده آن اعلام کرد:

طرفداران Paradise صبور باشید. مراحل کار برروی این بازی همچنان ادامه دارد و ما امیدواریم که بزودی اخبار خوبی در مورد برنامه پشتیبانی از نسل قبل این بازی به اشتراک بگذاریم.

از زمان معرفی این بازی جهت پیوستن به برنامه پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت برای کنسول ایکس‌باکس وان یک سال می‌گذرد و اکنون طرفداران آن بدنبال شنیدن اخبار جدیدی در مورد وضعیت آن هستند.

این خبر در حالی اعلام می‌شود که به تازگی فیل اسپنسر به عنوان رئیس ایکس‌باکس در مورد انتشار بازی‌های جدیدی برای برنامه پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس وان سرنخ‌هایی را ارائه کرده است، باید دید که آیا بازی Burnout Paradise جزو این بازی‌ها قرار دارد یا خیر، گرچه عبارت بزودی به کار رفته از سوی اسپنسر برای افراد مختلف معانی متفاوتی دارد.

از دیگر اخبار مربوط به فرانچایز Burnout، کریتریون گیمز تایید کرد که بازی Burnout Revenge به جمع بازی‌های برنامه پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت اضافه نخواهد شد.

جدیدترین بازی که به جمع بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت اضافه شده‌ است، بازی Word Puzzle می‌باشد. با معرفی این بازی، اکنون شاهد لیستی با بیش از ۲۵۰ عنوان در این برنامه هستیم.

استودیوی کریتریون در حال حاضر مشغول همکاری در ساخت بازی Star Wars Battlefront VR نیز می‌باشد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید