رئیس ایکس‌باکس جزئیاتی را در مورد بازی Skate 3 اعلام کرد

۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۵

بازی Skate 3 شرکت الکترونیک آرتز یکی از معدود بازی‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ است که حضور آن در برنامه پشتیبانی از نسل قبل کنسول ایکس‌باکس وان اعلام شده است اما هنوز به جمع بازی‌های قابل اجرا در این برنامه اضافه نشده است. اکنون فیل اسپنسر به عنوان رئیس ایکس‌باکس اعلام داشت که او واقعاً خواستار تکمیل کارهای این بازی است.

فیل اسپنسر در پاسخ به یکی از کاربران توییتر اعلام کرد:

می‌دانیم که این یک بازی کلیدی است و در حال کار برروی آن هستیم. از عرضه این بازی برای طرفداران ایکس‌باکس وان اطمینان دارم اما متاسفانه نمی‌توان تاریخی برای آن مشخص کرد.

این بازی است که در آن قابلیت کنترل اسکیت قرار داده شده است و من واقعاً خواستار اتمام کارهای آن هستم.

از عناوین دیگر کنسول ایکس‌بکس ۳۶۰ که حضور آنها در برنامه پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت تایید شده است اما هنوز آمادگی اجرای آنها امکان‌پذیر نشده است، بازی‌های BioShock ،BioShock 2 و BioShock Infinite می‌باشند. به تازگی آقای اسپنسر در توییتر خبر از انتشار بازی‌هایی قابل توجهی برای برنامه پشتیبانی از نسل قبل داده است.

برای کسانیکه با برنامه پشتیبانی از نسل قبل آشنایی ندارند باید گفت که این برنامه به بازیکنان ایکس‌باکس وان اجازه خواهد داد تا به اجرای بازی‌های کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ بپردازند و طبق اعلام مایکروسافت تاکنون کاربران اقدام به سپری کردن ۱۴۵ میلیون ساعت در بازی‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ برروی کنسول ایکس‌باکس وان کرده‌اند. در حال حاضر لیست بازی‌های این قابلیت به بیش از ۲۵۰ بازی رسیده است و بازی‌های بیشتری نیز در راه می‌باشند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید