گیفت کارت
گیفت کارت

به‌روزرسانی ReCore برای رفع بارگذاری‌های طولانی ایکس‌باکس‌وان در راه است

۱ مهر ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۲

ReCore بازی خوبی بود که به‌دلیل برخی مشکلات، آن‌چنان که باید ندرخشید اما با این حال چیزی از لذت‌بخش‌بودن تجربه‌اش کم نمی‌کند. یکی از این مشکلات بزرگ، بارگذاری‌های طولانی در ایکس‌باکس‌وان است و البته رایانه‌های شخصی هم از این مشکل رنج می‌برند، ولی باز هم بارگذاری‌های ایکس‌باکس‌وان طولانی‌ترند و رایانه‌های شخصی را راحت‌تر می‌توان تحمل کرد. حال اعلام شده که به‌روزرسانی جدیدی از ReCore در راه است تا این مشکل را حل کند و در ادامه قادر به مرور جزئیات بیشتری خواهید بود.

پالما وانگ نوشته است:

ما از نزدیک به شما گوش داده‌ایم و یکی از چیزهای که خواستار بهبود آن بودید، بارگذاری‌های طولانی هستند. ما به شما گوش دادیم، قدردان صبر و شکیبایی‌تان هستیم و خبرهای خوبی داریم!

وی همچنین افزوده است:

به‌روزرسانی جدیدی در این هفته برای ایکس‌باکس‌وان و ایکس‌باکس‌وان اس جهت بهبود بارگذاری‌های طولانی منتشر خواهد شد. به‌یاد داشته باشید که برخی از مناطق، بارگذاری‌ها طولانی‌تری را نسبت به آن‌چیزی که انتظار دارید به‌دلیل بزرگ‌بودن‌شان می‌طلبند، اما ما امیدواریم تا به‌روزرسانی جدید تجربه‌ی کلی شما را بهبود بخشد.

این صحبت‌ها، نشانه‌ای از این است که مشکلات مختلف نظیر همین بارگذاری‌ها طولانی رفع می‌شوند و بقیه‌ی آن‌ها هم همین‌طور. طبیعتا واردشدن و ادامه‌دادن به بازی با بارگذاری‌های کوتاه، به‌طور قابل توجهی تجربه‌ی شما را لذت‌بخش‌تر و بهتر خواهد کرد، پس امیدواریم تا این به‌روزرسانی کمک‌کننده باشد. ReCore به‌عنوان اولین بازی موجود در برنامه‌ی Xbox Play Anywhere، هم‌اکنون برای دارندگان ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی دردسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید