گیفت کارت
گیفت کارت

تصاویر و اطلاعات جدیدی از بازی Gravity Rush 2 در مجله فامیتسو منتشر شد

۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۸

امروز شماره جدید مجله هفتگی و معتبر ژاپنی فامیتسو (Famitsu) بخش قابل توجهی از صفحات خود را به بازی مورد انتظار Gravity Rush 2 اختصاص داده بود و علاوه بر انتشار اظلاعات، تصاویر جدیدی از بازی نیز در آن دیده می‌شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

در تصاویر منتشر شده از Gravity Rush 2 که در ژاپن با نام Gravity Daze 2 شناخته می‌شود، شاهد بازگشت دوباره شهر Hekseville هستیم. پس از حادثه ابراسلحه و شانه خالی کردن دولت، شهر به لطف سیستم دفاعی اختراع شده به وسیله دکتر Brahman و تلاش فرشته‌ها جان تازه‌ای به خود گرفته است.

اولین شخصیتی که در تصاویر جدید مشاهده می‌کنیم، فرشته Karyi است؛ کسی که چند هفته پیش توسط سازندگان معرفی شد. او قدرت‌های فرابشری داشته و استایل مبارزه وحشی و تندی دارد. شخصیت دوم، یک شخصیت کاملا جدید به نام فرشته Durga است. او می‌تواند به لطف بال‌های بزرگ کریستالی خود آزادانه به هر جا پرواز کند.

دکتر Brahaman یک دانشمند فوق‌العاده است که پس از طی کردن یک دوره زمانی جنگ و هرج و مرج، تبدیل به نجات دهنده شهر Hekseville شده است. البته او به کمک دختر خود، فرشته Karyi، حمایت بسیار مردم را در پشت سر خود می‌بیند. علاوه بر این‌ها، شاهد شورشی‌هایی به نام Delta Team هستیم که شهر را مورد تهدید قرار داده‌اند. Delta 1 مهارت‌های پرواز و مبارزه را دارند و Delta 2 نیز اسلحه‌ها، تجهیزات و پشتیبانی تکنیکی را در اختیار دارند.

از شخصیت‌ها که بگذریم به تصاویری می‌رسیم که در آن‌ها مود معدن (Mining mode) بازی معرفی شده‌اند. با عبور کردن از یک طوفان جاذبه‌ای، شما می‌توانید منابع معدن را ملاقات کنید و الماس‌ها و طلسم‌هایی را جمع آوری نمایید. مود معدن بازی یک عنصر جدید را نیز به آن اضافه کرده؛ به این صورت که حرکات و عمل‌های بازی‌بازان آنلاین، در بازی یک بازی‌باز تاثیر می‌گذارد و ممکن است معدن‌های جدیدی را باز کند.

در Gravity Rush 2 علاوه بر این که می‌توانید از الماس‌ها برای ارتقای Kat استفاده کنید، از طلسم‌ها نیز می‌توان برای بهتر کردن توانایی‌های این شخصیت استفاده کرد. بعضی از این طلسم‌ها می‌توانند قدرت حمله را افزایش دهند و بعضی‌های دیگر شانس شما برای پیدا کرده الماس‌ها و آیتم‌های مختلف را بهتر می‌کند. طلسم‌ها از طریق معدن‌ها یا جوایز پایان مراحل قابل دسترس هستند.

شما می‌توانید در زیر تصاویر منتشر شده از بازی Gravity Rush 2 در مجله فامیتسو را مشاهده کنید:

بازی Gravity Rush 2 در تاریخ ۲ دسامبر سال ۲۰۱۶ به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

ژ

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید