تماشا کنید: نمایش گیم‌پلی اولین محتوای دانلودی Dark Souls 3 | تصاویر

۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۵

پیش از عرضه آن در ماه اکتبر (آبان ماه)، بندای نامکو تصمیم به انتشار ویدیویی از گیم‌پلی اولین محتوای دانلودی Dark Souls 3 یعنی Ashes of Ariandel گرفته است.

این ویدیو تحت عنوان “Divert Thine Eyes” منتشر شد که جهانی برفی و بسیاری از مبارزات بی‌رحمانه این فرانچایز را نشان می‌دهد. بخش زیادی از تریلر به مبارزه با یک دشمن درشت که یک تبر با خود به‌همراه دارد اختصاص داده شده که بسیار قدرت‌مند به‌نظر می‌رسد. یکی دیگر از صحنه‌ها موجودی ترسناک و خزنده را به نمایش می‌گذارد که بازی‌بازان با استفاده از آتش قادر به پیروزی در مقابل آن‌ها هستند. مطمئن شوید که ویدیو را تا آخر مشاهده می‌کنید چراکه نگاهی مختصر بر یکی از باس‌فایت‌های عظیم این محتوای دانلودی هم خواهید داشت.

بندای نامکو زمانی که این محتوای دانلودی را در ماه پیش معرفی کرده بود گفت:

بازی‌بازان خود را غرق در محیطی تازه و پر شده از دشمنان جدید و ترسناک، چالش‌ها و افسانه‌‌ها و روایات قومی هیجان‌انگیزی برای گسترش خط داستانی Dark Souls 3 پیدا خواهند کرد.

محتوای دانلودی Ashes of Ariandel همچنین شامل سلاح‌ها، زره و عناصر جادویی جدیدی می‌شود. در ادامه می‌توانید تصاویر و تریلر گیم‌پلی بازی را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

  

  

  

به‌طور کلی دو محتوای دانلودی برای Dark Souls 3 برنامه‌ریزی شده که Ashes of Ariandel یکی از آن‌ها است و در ۲۵ اکتبر (سه‌شنبه ۴ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به قیمت ۱۵ دلار منتشر خواهد شد. شما همچنین می‌توانید نسخه سیزن‌پس بازی را با قیمت ۲۵ دلار خریداری کنید. انتظار می‌رود دومین محتوای دانلودی بازی در اوایل سال ۲۰۱۷ منتشر شود.

خالق Dark Souls یعنی میازاکی تایید کرده فرام‌سافت‌ور برروی چیز جدیدی کار می‌کند و این استودیو قصد ساخت ادامه Dark Souls 3 را ندارند:

Dark Souls 3 هم مشابه عناوین قبلی، محتویات دانلودی متعددی را دریافت خواهد کرد اما در حال حاضر، ما هیچ گونه برنامه ای برای یک عنوان فرعی، دنباله و یا در ارتباط با آن نداریم.

او این موضوع را در یک مصاحبه با سایت کوتاکو تکرار کرد:

چیزی که الان مشخص است، Dark Souls برای من به پایان رسیده اما اگر یکی از اعضای فرام‌سافت‌ور پنج سال دیگر به سراغ من بیاید و التماس کند که اجازه دهم او یک Dark Souls بسازد، هرگز احتمال ساخته شدن یک عنوان جدید را از زیردستانم نخواهم گرفت.

Dark Souls 3 در ۱۲ آوریل (۲۴ فروردین) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شد که امتیازات خوبی را از سونی منتقدین دریافت کرد. گیمفا هم امتیاز کامل ۱۰ را برای این بازی در نظر گرفت و می‌توانید نقد و بررسی آن را به قلم سعید آقابابایی در این بخش مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید