سازنده‌ی Gears of War 4 از پیش‌دانلود و میزان فضای موردنیاز آن می‌گوید

۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۷

حال که به انتشار Gears of War 4 نزدیک هستیم، مایکروسافت شروع به صحبت راجع به موضوعات مهمی نظیر پیش‌دانلود و میزان فضای موردنیاز آن کرده است که در ادامه جزئیات بیشتری را مرور خواهید کرد.

مدیر انجمن Gears of War، آدام فلچر، در توئیتر نوشته که مایکروسافت “به­‌زودی” جزئیاتی از پیش‌دانلود بازی ارائه می‌کند. گرچه باید کمی تا انتشار اطلاعات صبر کنیم، ولی وی به طرفداران اطمینان داده که “زمان زیادی برای پیش‌دانلود” خواهند داشت و این نشان می‌دهد که چندین روز قبل از عرضه‌ی بازی در ۱۱ اُکتبر (۲۰ مهر) پیش‌دانلودها آغاز می‌شوند و فرصت زیادی خواهیم داشت. همچنین کسانی که Ultimate Edition را با ۱۰۰ دلار خریداری کرده‌اند، ۴ روز زودتر به این عنوان دسترسی خواهند داشت.

راجع به میزان فضای موردنیاز Gears of War 4، مایکروسافت قبلا اعلام کرده که به ۸۰ گیگابایت در رایانه‌های شخصی نیاز است، اما درباره‌ی نسخه‌ی ایکس‌باکس‌وان، فلچر از کم‌تربودن این میزان گفته و همچنین ذکر کرده که رایانه‌های شخصی نشانه‌ی فضای موردنیاز ایکس‌باکس‌وان نخواهند بود.

از این‌جا می‌توانید سیستم موردنیاز جهت اجرای بازی برروی رایانه‌های شخصی خود را مشاهده کنید. همچنین به‌تازگی اعلام شده که با خرید برخی از کارت گرافیک‌های انویدیا، نسخه‌ای رایگان از Gears of War 4 را دریافت خواهید کرد. از اخبار مرتبط دیگر به این بازی، می‌توان به انتشار تریلر زمان عرضه، گلدشدن آن، پشتیبانی از اسپلیت‌اسکرین Co-Op در بخش تک‌نفره‌ی رایانه‌های شخصی و انتشار تصاویر جدید اشاره کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید