گیفت کارت
گیفت کارت

تخفیف‌ بزرگ فروشگاه پلی‌استیشن به مناسبت ۳۰ سالگی یوبی‌سافت آغاز شد

۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۲

۳۰ سال از آغاز فعالیت شرکت بزرگ و محبوب یوبی‌سافت می‌گذرد. شرکتی که فرانچایزهای بزرگ و زیبایی مانند Far Cry و Assassin’s Creed را برای ما به ارمغان آورده است و خاطرات خوبی را برای ما رقم زده است. همان‌ طور که می‌دانید امسال، ۳۰امین سالگرد تاسیس شرکت یوبی‌سافت است و این شرکت می‌خواهد به همین مناسبت، امکاناتی را در اختیار طرفداران و بازی‌بازان قرار دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

به تازگی شعبه اروپایی فروشگاه پلی‌استیشن فرصت فوق‌العاده‌ای را برای خرید بازی‌های شرکت یوبی‌سافت آماده کرده است. این طرح ویژه شامل طیف وسیعی از بازی‌های شرکت یوبی‌سافت می‌شود و برروی همه آن‌ها برچست‌های تخفیف تا سقف ۶۰ درصد خورده است. در کنار بازی‌ها، بسیاری از محتواهای الحاقی شرکت یوبی‌سافت نیز شامل تخفیف‌های خوبی شده‌اند.

فهرست کامل تخفیف‌های طرح ۳۰امین سالگرد تاسیس شرکت یوبی‌سافت در فروشگاه پلی‌استیشن را می‌توانید در زیر مشاهده کنید. اگر یک حساب اروپایی در شبکه پلی‌استیشن دارید، به هیچ وجه این فرصت فوق‌العاده را از دست ندهید.

پلی‌استیشن ۴

پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ویتا

*ممکن است برخی از تخفیف‌ها در منطقه شما در دسترس نباشند

علاوه بر تخفیف‌های یوبی‌سافت، شعبه اروپایی فروشگاه پلی‌استیشن پیشنهادهای خوبی برای بازی‌بازان دارد که با پیشنهاد هفته، Star Ocean: Integrity and Faithlessness با ۴۰ درصد تخفیف (۶۰ درصد برای کاربران پلاس) آغاز می‌شود. این تخفیف‌ها تا ۵ اکنبر ۲۰۱۶ پابرجا هستند. در زیر فهرست کامل این بازی‌ها را مشاهده کنید:چ

*ممکن است برخی از تخفیف‌ها در منطقه شما در دسترس نباشند

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید