[سینماگیمفا]: تلاش برای بقای آینده – نقد و بررسی Kingsglaive: Final Fantasy XV

۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۰

سری فاینال فانتزی (Final Fantasy) همواره یکی از نام‌های پر آوازه در صنعت بازی‌های رایانه‌ای بوده است و طرفداران سبک نقش آفرینی نوبتی خاطرات و لحظات تلخ و شیرینی را در نسخه‌های مختلف این سری تجربه‌ کرده‌اند. خوشبختانه (یا متاسفانه)، سری فاینال فانتزی چندان هم با هنر هفتم و صنعت سینما بیگانه نیست. سابقه این سری در صنعت سینما به سال ۲۰۰۱ میلادی و انیمیشن Final Fantasy: The Spirits Within «فاینال فانتزی: ارواح درون» برمی‌گردد. پس از آن، در سال ۲۰۰۵ میلادی انیمیشنی بر اساس بازی بسیار محبوب Final Fantasy VII با نام Final Fantasy VII: Advent Children «فاینال فانتزی ۷: ظهور کودکان» منتشر شد که مورد استقبال زیاد از سوی طرفداران این سری هم قرار گرفت. حال پس از گذشت ۱۱ سال، شرکت اسکوئر انیکس به مناسبت ساخت پانزدهمین نسخه اصلی سری بازی فاینال فانتزی، انیمیشن جدیدی در رابطه با این مجموعه عرضه کرده است. انیمیشنی که حداقل برای طرفداران این سری و نسخه پانزدهم آن حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

لینک مطلب:

تلاش برای بقای آینده – بررسی فیلم Kingsglaive: Final Fantasy XV | به قلم: محمد زمانی

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • ali gc گفت:

  از انیمیشن نجات کودکان ۱۱ سال گذشته تو دوران خودش عجیب غریب با کیفیت بود انتظار داشتم بعد این همه سال این یکی از اینی که الان هست گرافیک بهتری داشت ( هر چند زیاد مهم نیست ) فکر میکنم اسکوئر انیکس هنوز به این خودباوری نرسیده میتونه شاهکاری مثل نسخه ۷ بسازه ( حقم داره ) ولی در کل این انیمیشن فارغ از اینکه به فاینال علاقه دارید یا نه خیلی خوبه از دست ندین یه نکته جالب فرق نسبتا زیاد شخصیت لونا توی بازی ( با توجه به تریلر ها) و این بازیه. خصوصا تو بازی خیلی شخصیت ضعیف و ناجوریه تو تریلر آخری هم که رسما نا امید شدم ازش نقش مونث اصلی سری فاینال خیلی جای کار بیشتر داره . شاید نامورا یه چیزی تو چنته داره و گرنه کسی که لایتنینگ و آریز و تیفا رو طراحی کرده تو بدترین حالت ممکن نمیتونه انقد خرابکاری کنه

  0
  0
 • master of sea گفت:

  در کل این انیمیشن سطحش از هر لحاظ در مقایسه با نجات کودکان پایین تره این بیشتر در حد یه پیش غذا برای سری پانزدهم حساب میشه.

  0
  0