پلاتینیوم گیمز از آمیبوی Bayonetta 2 رونمایی کرد

31 شهریور 1395 - 16:22

به‌تازگی، پلاتینیوم گیمز به‌مناسبت دوساله‌شدن Bayonetta 2 از آمیبوی آن رونمایی کرده است و در ادامه ضمن مشاهده‌ی تصویر آن، جزئیات بیشتری را مرور خواهید کرد.

کارگردان این بازی، یوسوکه هاشیموتو، تصویری منتشر کرده که بخش کوچکی از آمیبو را به‌نمایش می‌گذارد و نمی‌توان دید کاملی نسبت به آن داشت و همچنین نوشته است:

من از اینکه این تصویر تنها چیزی است که درحال حاضر می‌توانیم به شما ارائه دهیم، مضطرب هستم، از آن‌جایی که ما هنوز سخت برروی آن کار می‌کنیم تا چیز خوبی از آب درآید.

اگر جزو کسانی هستید که نسبت به ویژگی‌های بایونتا و ارائه‌ی درست آن‌ها در این آمیبو کنجکاو هستید، هاشیموتو راجع به این موضوع گفته است:

من به شما اطمینان می‌دهم که ما از تمامی چیزهایی که درباره‌ی بایونتا می‌دانید و دوست دارید، استفاده می‌کنیم – تمامی جزئیات مربوط به اندازه‌ی عینک و چشمان او – و آمیبویی را ارائه خواهیم داد که به انتظارات شما پاسخ داده و آن‌ها را براورده می‌کند.

با عرضه‌ی آمیبوی بایونتا، این اولین باری است که شاهد فیگور یکی از عناوین کارگردانی‌شده توسط هاشیومتو هستیم. همچنین وی از این هیجان‌زده شده که چگونه بایونتا به این خوبی و با جزئیات دچار کاهش اندازه شده و در کف دستانش جای می‌گیرد.

علاوه بر این‌ها، این کارگردان برخی از نکات پنهان بازی درباره‌ی تجهیزات مخفی، سلاح‌ها، شخصیت‌ها و راه‌های کسب درآمد را به‌اشتراک گذاشته که در هیچ یک از کتاب‌های راهنما نمی‌توان پیدایشان کرد. اکنون تصویر منتشرشده از آمیبو را مشاهده می‌کنید:

bayonetta-2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید