ممکن است حالت Attrition به Titanfall 2 بازگردد

۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۱

به‌تازگی شاهد مصاحبه‌ی وب‌سایت پلی‌استیشن لایف‌استایل با داستی ولش و جوئل امسلی بوده‌ایم و در این بحث که راجع به Titanfall 2 صحبت شده است، داستی ولش از نقشه‌هایی گفته که شامل موقعیت‌های زیادی برای دویدن از دیورارها می‌شوند و وی به‌همراه کارگردان هنری بازی یعنی جوئل امسلی به بازگشت حالت Attrition اشاره داشته‌اند. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

طی این مصاحبه، سوال خاصی که به‌وجود آمد، این بود که آیا شاهد بازگشت حالت Attrition به نسخه‌ی دوم خواهیم بود یا خیر. و جوئل امسلی و داستی ولش، هردو پوزخند زده‌  همین موضوع باعث شده تا بیشتر به بازگشت این حالت امیدوار شویم. ولش گفته است:

سوال جالبی است. می‌توانم در این راه پاسخ دهم و بگویم که تست فنی بازی، شامل بخش کوچکی از آن می‌شد. ما طرفداران نسخه‌ی اول Titanfall هستیم و فکر می‌کنیم که مردم باید بیشتر صبر کنند تا نمایشات بعدی‌مان و چیزهایی که در آینده ارائه می‌کنیم را مشاهده کنند. این برای اشاره کافی است؟ اما ما مشتاقانه و با دقت به مردم گوش می‌دهیم و آن‌ها هم همین‌طور.

با وجود اینکه آن‌ها چیزی را تایید نکرده‌اند، اما به‌نظر می‌رسد که در آینده شاهد حالت Attrition باشیم و از تجربه‌ی بازی لذت ببریم. همچنین ممکن است که این حالت در برنامه‌های سازندگان وجود داشته باشد یا شاید منتظرند تا کمی دیرتر آن را اضافه کنند. Titanfall 2 در ۲۸ اُکتبر (۷ آبان) برروی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید