Super Mario Maker در ۳DS به‌صورت دوبعدی اجرا می‌شود

۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۹

در نینتندو دایرکت اخیر، شاهد معرفی نسخه‌ی ۳DS عنوان Super Mario Maker بودیم و آن‌طور که اعلام شد، قرار است در سال جاری عرضه شود ولی متاسفانه، به‌تازگی یافته‌ایم که این بازی جالب از ویژگی خاص جدیدی محروم شده است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

طی معرفی این بازی برای ۳DS، دریافتیم که شامل تمامی ویژگی‌های Wii U نخواهد شد و مثلا نمی‌توانید مراحل‌تان را با دیگران به‌اشتراک بگذارید یا مراحل بقیه‌ی افراد را پیدا کنید، ولی به‌جای آن، قادر خواهید بود تا به‌صورت تصادفی به ۱۰۰ مرحله‌ی مختلف بروید.

درحالی که اکثر محتویات نسخه‌ی Wii U در ۳DS موجودند، اما یکی از ویژگی‌ها را از دست داده‌ایم. اگر به تصویر بالا توجه کنید، باکس‌آرت گویای این است که بازی شامل قابلیت سه‌بعدی نشده و فقط به‌صورت دوبعدی اجرا می‌شود، گرچه این ویژگی در خود ۳DS معمولی وجود دارد، ولی ظاهرا Super Mario Maker را نمی‌توانیم به‌صورت سه‌بعدی در این کنسول دستی بازی کنیم.

برای پلتفرمی که مشخصا ۳D را در نامش دارد، این ویژگی چیزی است که به‌هرحال آن‌چنان توسط مردم مورد استفاده قرار نمی‌‌گیرد، به‌خصوص در مدل‌های قدیمی‌تر این کنسول. و البته شاید ویژگی بسیار بزرگی نباشد، اما برای برخی که دوست داشتند تا پلتفرمینگ با ماریو را به‌صورت سه‌بعدی تجربه کنند، شاید کمی ناامیدکننده باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید