سرنخ‌هایی از بازی‌های آینده برنامه پشتیبانی از نسل قبل از سوی فیل اسپنسر منتشر شد

۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۳

پس از معرفی بازی Word Puzzle به عنوان جدیدترین بازی از خانواده برنامه پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت. در توییتر شاهد اعلام سرنخ‌هایی از سوی رئیس ایکس‌باکس در مورد بازی‌های آینده این برنامه بوده‌ایم.

فردی در توییتر از فیل اسپنسر به عنوان رئیس ایکس‌باکس سوال کرد که علت عدم ارائه بازی‌های پرطرفداری چون Lego ،Call Of Duty و … برای این برنامه چیست و آقای اسپنسر در پاسخ اعلام کرد که علت اصلی به بحث عبور عناوین از مراحل بررسی مربوط می‌شود. اما موضوع جالب از اینجا و در ادامه جمله اسپنسر شروع می‌شود که او اعلام کرد:

ما بازی‌هایی را در دست کار داریم که بزودی شاهد آنها خواهیم بود.

پنج بازی Call of Duty: Black Ops 2 ،The Elder Scrolls 5: Skyrim ،Call of Duty: Modern Warfare 2 ،Call of Duty 4: Modern Warfare و Call of Duty: Modern Warfare 3 در سایت ایکس‌باکس دارای بیشترین رای ها و تقاضاها جهت پیوستن به برنامه پشتیبانی از نسل قبل بوده‌اند و هر یک از آنها دارای بیش از صد هزار رای می‌باشند.

با وجود تقاضای کاربران و رای آنها هیچ ضمانتی مبنی بر انتشار بازی‌های اعلام شده و پیوستن آنها به لیست بازی‌های برنامه پشتیبانی از نسل قبل وجود ندارد اما شاید جمله آقای اسپنسر به آنها مربوط بوده باشد. بازیهایی که به این برنامه اضافه می‌شوند پس از عبور از مراحل بررسی اعلام شده و از پیش تعیین شده نخواهند بود.

از بازی‌هایی که برای پیوستن به این برنامه تایید شده‌اند اما هنوز ارائه نشده‌اند می توان به Skate 3 ،BioShock ،BioShock 2 و BioShock Infinite اشاره کرد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید