حالت رایگان بازی Killer Instinct هم اکنون در دسترس است

۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۷

حالت رایگان Shadow Lords بازی Killer Instinct در ماه مارس معرفی شد و اکنون این حالت مربوط به بخش تک‌نفره برای همه افراد در دسترس است.

حالت Shadow Lords بازیکنان را به مبارزه با Gargos، پیش از تکمیل و موفقیت تهاجم او به زمین می‌برد. بازیکنان به انتخاب یک شخصیت اقدام کرده و در یک تیم و در کنار سایر جنگجویان به اجرای بازی اقدام خواهند کرد. این حالت محتوای بیشتری را دریافت خواهد کرد.

در کنار نبردها، حالت Shadow Lords مجموعه‌ای از loot را پیشنهاد می‌دهد که قابلیت دریافت و ذخیره سازی را خواهند داشت. واحد پول بازی، KI Gold است و امکان دریافت محتویاتی را پیش از زمان معمول فراهم خواهد کرد. قابلیت دریافت KI Gold از طریق بازی و همچنین از طریق پرداخت پول واقعی امکان پذیر خواهد بود.

حالت Shadow Lords اکنون برای کلیه بازیکنان Killer Instinct در دسترس است.

Killer Instinct: Definitive Edition در اواخر سال جاری برای ویندوز ۱۰ عرضه خواهد شد و ۴۰ دلار قیمت خواهد داشت. این بازی جزو برنامه Play Anywhere مایکروسافت است و بدین معنی می‌باشد که با دریافت یک نسخه دیجیتالی از آن برروی هر یک از پلتفرم‌های ایکس‌باکس یا رایانه‌های شخصی، یک کپی دیجیتالی رایگان از آن را برروی پلتفرم دیگر دریافت خواهید کرد و امکان ذخیره و ادامه بازی برروی هر یک از پلتفرم‌ها وجود داشته و نیازی به اجرای مجدد بازی وجود نخواهد داشت.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید