قابلیت سرور تست بزودی برای بازی The Division برای رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود

۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۵

پس از اعلام تاخیری در اوایل این ماه، شرکت یوبی‌سافت اعلام داشت که سرور تست عمومی بازی The Division بزودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

تست تکنیکی برای سرور این بازی از تاریخ ۲۲ سپتامر (۱ مهر ماه) شروع خواهد شد، در حالیکه سرور تست عمومی آن از تاریخ ۲۶ سپتامبر (۵ مهر ماه) در دسترس کاربران قرار خواهد داشت.

طبق اعلام یوبی سافت PTS برای کلیه بازیکنان پلتفرم رایانه شخصی در دسترس خواهد بود، چه آن ها که این بازی را از استیم خریداری کرده باشند و چه آن را از طریق استور یوپلی یوبی سافت دریافت کرده باشند. هدف از PTS، نشان دادن راه جدیدی به یوبی سافت برای بررسی بروز رسان‌های آنها پیش از انتشار رسمی آن برای همه افراد می‌باشد. از لحاظ تئوری این موضوع برای بازی خوب است و برای یوبی سافت این امکان را فراهم خواهد ساخت تا به جمع آوری بازخوردهای کاربران در زمان مناسب بپردازد.

قابلیت PTS تنها برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت و شامل کنسول‌ها نمی‌شود. هر بروز رسانی که برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود باید به تایید سونی و مایکروسافت برسد که این موضوع پروسه کار را طولانی خواهد کرد. شرکت یوبی سافت در مورد انتشار PTS برای کنسول‌ها اعلام نمود که بدنبال راهی برای محقق کردن این موضوع هستند.

زمانیکه PTS  در هفته آینده برای کلیه کاربران در دسترس قرار گیرد، قابلیت مشاهده آن در استیم یا یوپلی بازی وجود خواهد داشت. شرکت یوبی سافت در مورد نحوه انتخاب افرادی برای بررسی سرور تکنیکی اعلام شده جزئیاتی را اعلام نکرد.

پیش از این قرار بود که PTS بازی Division در تاریخ ۱۵ سپتامبر عرضه شود.

طبق گفته یوبی سافت بروز رسان ۱٫۴ بسیاری از مشکلات بازی را برطرف خواهد نمود. اما این سازنده اعلام کرد که برطرف سازی کامل مشکلات بازی نیاز به تلاش بسیاری دارد که با بروز رسان ۱٫۴ شروع شده و در آینده با بروز رسان‌های دیگری ادامه خواهد یافت.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید