بازی جدید به لیست بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت اضافه شد

۳۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۰

لیست بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت همچنان در حال توسعه بوده و این بار نوبت به بازی Word Puzzle رسیده است.

لری هرب (معروف به مِیجر نلسون) اعلام کرد که بازی Word Puzzle به برنامه پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت اضافه شده است.

اگر هم اکنون بازی Word Puzzle را برروی کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ دارا می‌باشید، این بازی بصورت خودکار به لیست بازی‌های ایکس‌باکس وان شما اضافه خواهد شد، در غیر اینصورت برای دریافت آن می‌بایست ۱۰ دلار پرداخت کنید. حجم این بازی براساس صفحه آن ۵۴٫۹۵ مگابایت می‌باشد.

برای کسانیکه با برنامه پشتیبانی از نسل قبل آشنایی ندارند باید گفت که این برنامه به بازیکنان ایکس‌باکس وان اجازه خواهد داد تا به اجرای بازی‌های کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ بپردازند و طبق اعلام مایکروسافت تاکنون کاربران اقدام به سپری کردن ۱۴۵ میلیون ساعت در بازی‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ برروی کنسول ایکس‌باکس وان کرده‌اند. در حال حاضر لیست بازی‌های این قابلیت به بیش از ۲۵۰ بازی رسیده است و بازی‌های بیشتری نیز در راه می‌باشند.

با اضافه شدن بازی Word Puzzle به این برنامه، مجموع بازی‌هایی که توسط مایکروسافت در این ماه به برنامه پشتیبانی از نسل قبل اضافه شده‌اند به تعداد ۸ عدد می‌رسد، این بازی‌ها شامل بازی‌هایی نظیر Bayonetta ،de Blob 2 و Bejeweled 3 می‌شوند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید