سازنده بازی Rocket League در حال بررسی امکان ساخت بهینه‌سازی برای پلی‌استیشن ۴ پرو هستند

۳۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۹
بازی Rocket League بیش از 8 میلیون نسخه فروش داشته است و دارای بیش از 22 میلیون کاربر می‌باشد

سازنده بازی Rocket League در حالی بررسی و ارزیابی امکان انتشار بهینه سازی برای این بازی جهت پشتیبانی از پلی‌استیشن ۴ پرو می‌باشد.

جرمی دانهام به عنوان معاون ریاست استودیوی سایونیکس در صحبت با گیم اسپات اعلام کرد که آنها هنوز هیچ تصمیمی مبنی بر پشتیبانی از پلی‌استیشن ۴ پرو نگرفته‌اند اما درها بطور کامل برروی این موضوع بسته نیست. او گفت:

ما در این لحظه چیزی برای معرفی و اعلام نداریم. ما همچنان در حال ارزیابی اشتیاق مخاطبین، نیازهای تکنیکی و سایر فاکتورهای تاثیر گذار برروی تصمیم نهاییمان می‌باشیم.

پیش از این سی دی پراجکت رد به عنوان سازنده بازی The Witcher 3: Wild Hunt تایید کرده بود که هیچ بهینه سازی برای پشتیبانی از پلی‌استیشن ۴ پرو برای بازی خود ارائه نخواهد کرد و اعلام داشت که بجای این کار ترجیح می‌دهد تا برروی بازی‌های Cyberpunk 2077 و Gwent متمرکز شود. همچنین بانجی به عنوان سازنده بازی Destiny نیز اعلام کرده است که لااقل به این زودی‌ها خبری از پشتیبانی این بازی از پلی‌استیشن ۴ پرو وجود نخواهد داشت.

بازی‌هایی نظیر Middle-earth: Shadow of Mordor ،Paragon و The Witness پیش از این اعلام داشتند که با ارائه بهینه سازی از قابلیت‌های پلی‌استیشن ۴ پرو پشتیبانی خواهند کرد. قابلیت‌های اصلی این دستگاه پشتیبانی از HDR و ۴k می‌باشد که منجر به بهبود و افزایش کیفیت تصاویر و نرخ فریم بازی‌ها خواهد شد.

پلی‌استیشن ۴ پرو در ماه نوامبر به قیمت ۴۰۰ دلار برای فروش در دسترس خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید