تصاویر جدیدی از Gears of War 4 منتشر شد

۳۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۱

مایکروسافت در روز جاری اعلام کرده بود عنوان Gears of War 4 گلد شده است و به‌منظور جشن‌گیری برای این خبر، تصاویری جدیدی را از آن منتشر کردند.

در ادامه می‌توانید تصاویر زیبایی که از Gears of War 4 منتشر شده را مشاهده کنید. علاوه بر این، روز جاری اعلام شد بازی در رایانه‌های شخصی از اسپلیت‌اسکرین پشتیبانی خواهد کرد.

 

  

  

  

  

Gears of War 4 در ۱۱ اکتبر (سه‌شنبه ۲۰ مهر) برروی دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این بازی از برنامه Xbox Play Anywhere هم پشتیبانی می‌کند؛ یعنی شما نسخه دیجیتالی بازی را برروی ایکس‌باکس وان خریداری کرده و نسخه رایانه‌های شخصی را به رایگان دریافت می‌کنید یا برعکس.

تریلر گیم‌پلی زمان عرضه بازی را هم می‌توانید در این بخش مشاهده کنید. از آنجا که نام “گیم‌پلی” در تریلر زمان عرضه به چشم می‌خورد، احتمال دارد تریلر سینمایی زمان عرضه هم مدتی دیگر منتشر شود. تریلر گیم‌پلی زمان عرضه Gears of War 4 موارد داستانی‌ای را نشان می‌دهد و شخصیت‌های جدیدی مانند JD ،Kait و Del را به نمایش می‌گذارد که در کنار قهرمان اصلی این سری یعنی مارکوس فینیکس مبارزه می‌کنند. چیز دیگری که در تریلر مورد توجه قرار می‌گیرد، نوع جدیدی از دشمنان و وسایل نقلیه است. آهنگ Nothing Else Matters که توسط گروه Metallica خوانده شده، در این ویدیو با صدای Lissie پخش می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید