باندل Minecraft کنسول ایکس‌باکس وان اس هم اکنون در دسترس است

۳۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۳

شرکت مایکروسافت باندل جدیدی را برای کنسول ایکس‌باکس وان اس خود ارائه کرد که مربوط به یکی از بزرگترین فرانچایزهای این شرکت می‌باشد. این باندل ۳۰۰ دلار قیمت داشته و دارای فضای ۵۰۰ گیگابایتی و همچنین یک کپی دیجیتالی از بازی Minecraft: Xbox One Edition و همچنین تعدادی از بسته‌های دانلودی آن می‌باشد.

این باندل به همراه بسته‌هایی نظیر Festive Mash-up ،Halo Mash-up ،Fantasy Texture ،Natural Texture ،City Texture و بسته پوسته‌های Battle & Beasts و Battle & Beasts 2 می‌باشد. این باندل همچنین دارای بسته Builder نیز می‌باشد که شامل پوسته Biome Settlers ،Cartoon Texture ،Candy Texture ،Plastic Texture ،Pattern Texture و Greek Mythology Mash-up می‌باشد. بصورت کلی این باندل شامل ۲۳۰ پوسته شخصیت، ۳ بسته texture و ۷ بسته Mash-up می‌باشد.

کسانی که این باندل را خریداری کنند همچنین یک کد دانلود رایگان بازی Minecraft مخصوص ویندوز ۱۰ را دریافت خواهند کرد و همچنین یک عضویت ۱۴ روزه رایگان ایکس‌باکس لایو گُلد را نیز بدست خواهند آورد.

طبق اعلام مایکروسافت این باندل بصورت کلی شامل موارد زیر خواهد بود:

  • یک کنسول ایکس‌باکس وان اس با ظرفیت فضای ۵۰۰ گیگابایت و یک پلیر ۴K Ultra HD Blu-ray و همچنین ویدئو استریمینگ ۴k به همراه پشتیبانی از HDR برای ویدئوها و بازی‌ها، بنابراین شما قادر خواهید بود تا تجربه غنی تری از رنگ‌ها را بدست آورید.
  • کنترلر وایرلس جدید ایکس‌باکس وان اس با رنج طولانی تر و پشتیبانی از بلوتوث برای ویندوز ۱۰
  • کد دریافت Minecraft: Xbox One Edition با عملکردی به مراتب بهتر و حدود ۱۶ برابر بزرگتر نسبت به جهان Xbox 360 Edition
  • و سایر مواردی که در بالا اعلام شدند.

این باندل هم اکنون در آمریکا و کانادا در دسترس است و در تاریخ ۱۱ اکتبر (۲۰ مهر ماه)  در انگلستان و اروپا در دسترس قرار خواهد گرفت. در تاریخ ۱ نوامبر (۱۱ آبان ماه) شاهد حضور آن در استرالیا و نیوزیلند خواهیم بود. بازار آسیا و آمریکای لاتین باید مدت زمان بیشتری را برای دریافت آن صبر کنند و تاریخ عرضه‌ای برای آن عنوان نشده است، در مقابل تاریخ عرضه این باندل در مناطق گفته شده صرفاً عبارت بزودی مشاهده میشود.

این تنها یکی از باندل‌هایی است که از سوی مایکروسافت معرفی شده است، پیش از آن شاهد معرفی باندل‌های Halo 5: Guardians ،Madden NFL 17 ،FIFA 17 ،Battlefield 1 و Gears of War 4 از سوی مایکروسافت برای کنسول ایکس‌باکس وان اس بودیم.

در ادامه تصویر مربوط به باندل Minecraft کنسول ایکس‌باکس وان اس را مشاهده خواهید کرد:

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید