از هم‌اکنون می‌توانید دوال‌شاک ۴ را به‌صورت بی‌سیم به رایانه شخصی خود متصل کنید

۳۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۸

دارندگان پلی استیشن ۴ از هم‌اکنون می‌توانند دوال‌شاک ۴ را از طریق یک آداپتور بی‌سیم به رایانه شخصی خود متصل کنند. با دوال‌شاک ۴ می‌توانید به تجربه بازی‌های مختلف در رایانه‌ شخصی پردازید و یا برخی دیگر از عناوین را بر روی ویندوز یا مک استریم کنید. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

این خبر در PlayStation Blog اطلاع رسانی شده است. پیش از این، کاربران باید دوال‌شاک ۴ را از طریق کابل USB به رایانه‌ شخصی خود متصل می‌کردند. از هم‌اکنون آنها می‌تواند از طریق یک آداپتور بی‌سیم، دوال‌شاک ۴ را به ویندوز و مک متصل کنند و از بازی‌های خود لذت ببرند. این آداپتور به‌تازگی در فروشگاه آمازون موجود شده است و قیمت آن ۲۴٫۹۹ دلار می‌باشد. این قیمت کمی برای یک آداپتور نامناسب است، ولی در کل ارزش خرید را دارد. اگر علاقه دارید تا از دوال‌شاک ۴ در بازی خود استفاده کنید، خرید این آداپتور کار عاقلانه‌ای است.

به‌نظر می‌رسد که این آداپتور می‌تواند به یکی از پرفروش‌ترین آیتم‌های موجود در آمازون تبدیل شود. آداپتور بی‌سیم دوال‌شاک ۴ تا به الان در رنک #۷۷ آمازون در بخش برترین فروش‌های بازی‌های ویدئویی قرار دارد و مطئمنا با ادامه این روند توان رسیدن به رتبه‌های بالاتر را نیز دارد. آداپتور بی‌سیم دوال‌شاک ۴ از هم‌اکنون برای خرید در آمازون دردسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید