بازی Gears of War 4 گُلد شد

۳۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۹

مایکروسافت اعلام کرد که بازی Gears of War 4 که توسط استودیوی کوالیشن در دست ساخت قرار داشت، گُلد شده است و این بدین معنی است که مراحل اصلی ساخت بازی به اتمام رسیده است.

در تصویر منتشر شده از جشن گُلد شدن این بازی، برخی از اعضای هیئت مدیره مایکروسافت به همراه آقایان ساتیا نادلا به عنوان مدیر عامل مایکروسافت، فیل اسپنسر به عنوان رئیس ایکس‌باکس و راد فرگوسن به عنوان رئیس استودیوی کوالیشن قابل مشاهده هستند که جشنی را در استودیوی کوالیشن، واقع در ونکوور کانادا برگزار کرده‌اند.

راد فرگوسن به عنوان رئیس استودیوی کوالیشن اعلام کرد:

بازگشت به ایکس‌باکس و رهبری استودیویی که در آن افراد هنرمند و توانایی از سرتاسر جهان حضور دارند و تمام تمرکز خود را برروی ساخت بازی Gears of War قرار داده‌اند، برای من همچون بازگشت به خانه بوده است. ساخت این بازی در کانادا که یکی از بهترین شهرها از نظر وجود فناوری و سرگرمی است و در آن قادر خواهید بود تا رویاها را به واقعیت تبدیل کنید، بسیار خوب بوده است.

فیل اسپنسر نیز اعلام کرد:

۱۰ سال قبل بازی Gears of War بازی بود که میلیون‌ها نفر را به سمت کنسول ایکس‌باکس کشاند و آنها را عضو خانواده بزرگ این کنسول کرد. این بازی ترکیبی است از خلاقیت در فناوری، گیم پلی منحصر بفرد و داستان سرایی فوق العاده.

من به دستاورد تیم استودیوی کوالیشن یعنی بازی Gears of War 4 افتخار می‌کنم. این تنها بازی نیست که دارای فناوری و نوآوری یک بازی Gears باشد، بلکه این بازی قابلیت‌هایی نظیر اسپلیت اسکرین برروی هر دو پلتفرم ایکس‌باکس و ویندوز ۱۰، پشتیبانی از برنامه Xbox Play Anywhere، کراس پلی برروی کلیه حالت‌های co-op و حضور کیفیت ۴k را دارا می‌باشد.

آقای فرگوسن پیش از آنکه حقوق این فرانچایز توسط مایکروسافت خریداری شود، برروی سری بازی Gears of War در اپیک گیمز کار کرده است. او بعدها به مایکروسافت پیوست و هدایت استودیوی کوالیشن را در دست گرفت، استودیویی که وظیفه ساخت بازی Gears of War 4 را عهده دار شد.

بازی Gears of War 4 در تاریخ ۱۱ اکتبر (۲۰ مهر ماه) برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی جزو بازی‌های برنامه Play Anywhere می‌باشد که بدین معنی است در صورت خرید یک نسخه دیجیتالی از این بازی برروی هر یک از پلتفرم‌های گفته شده، یک نسخه رایگان از آن را برروی پلتفرم دیگر دریافت خواهید کرد.

در ادامه تصویر مربوط به جشن گُلد شدن بازی Gears of War 4 را مشاهده خواهید کرد:

به تازگی شاهد معرفی حالت جدید Horde 3.0 در نمایشگاه پاکس از سوی کوالیشن بودیم. این حالت دارای کلاس سیستم جدید و مکانیزم جدیدی برای دفاع می‌باشد. همچنین در خبر دیگری اعلام شد که نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی بازی Gears of War 4 تنها یک پورت نیست و از اساس برای ویندوز ۱۰ ساخته شده است که یک تیم ساخت در ونکوور نیز بطور انحصاری برروی آن کار کرده‌اند بنابراین سازندگان بازی انتظار دارند که عملکرد آن برروی ویندوز ۱۰ خیلی خیلی خوب باشد.

از اخبار مرتبط با Gears of War 4 می‌توان به انتشار تریلر زمان عرضه، پشتیبانی از اچ‌دی‌آر در ایکس‌باکس‌وان اس و تایید سازنده بازی مبنی بر وجود قابلیت Co-Op اسپلیت‌اسکرین در بخش تک‌نفره این بازی اشاره کرد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید