بخش تک‌نفره‌ی Gears of War 4 در رایانه‌های شخصی از اسپلیت‌‌اسکرین بهره می‌برد

۳۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۳:۰۰

به‌تازگی سازنده‌ی Gears of War 4 یعنی کوالیشن، تایید کرده که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن شامل قابلیت Co-Op اسپلیت‌اسکرین در بخش تک‌نفره می‌شود و مدیر فنی بازی، مایک رینر در گفت و گو با وب‌سایت پی‌سی گیمر از دشواربودن این کار گفته است. به‌طور کلی، طبق صحبت‌های او، این کار با لذت و با توجه به بازخورد طرفداران نسبت به Ultimate Edition انجام شده زیرا در این نسخه، طرفداران خواستار چنین ویژگی‌ای بودند. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

رینر درباره‌ی Co-Op اسپلیت‌اسکرین گفته است:

ما با ورودی‌های متعدد، تمرکز و رابط کاربری و نحوه قرارگیری‌اش سر و کار داشتیم.

این کار اضافی – به‌خصوص زمانی که باید تمامی رزولوشن‌ها و نسبت‌ها را در نظیر بگیرید – شاید دلیلی بر این باشد که چرا معمولا بازی‌های بزرگ جدید از قابلیت Co-Op اسپلیت‌اسکرین پشتیبانی نمی‌کنند.

رینر همچنین گفت که افزودن قابلیت اسپلیت‌اسکرین کار راحتی نیست، البته اگر به‌خوبی قصد پیاده‌سازی‌اش را داشته باشید و برای انجام این کار باید کمی تلاش کرد.

در ماه آوریل، مدیر استودیوی کولیشن یعنی راد فرگوسن تایید کرد که این قابلیت شامل ایکس‌باکس‌وان می‌شود اما بازی با نرخ فریم ۳۰ بر ثانیه اجرا خواهد شد و همچنین برروی هر دو حالت تک‌نفره و چندنفره ارائه می‌شود، ولی با این حال باید منتظر باشیم تا ببینیم که این ویژگی در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی فقط مختص بخش تک‌نفره خواهد بود یا خیر، و در بخش چندنفره هم می‌توانیم از آن استفاده کنیم.

از اخبار مرتبط با Gears of War 4 می‌توان به انتشار تریلر زمان عرضه و پشتیبانی از اچ‌دی‌آر در ایکس‌باکس‌وان اس اشاره کرد. Gears of War 4 در ۱۱ اکتبر (۲۰ مهر) برای ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و از برنامه‌ی Xbox Play Anywhere هم پشتیبانی می‌کند، یعنی نسخه‌ی دیجیتالی بازی را برروی ایکس‌باکس وان خریداری کرده و نسخه رایانه‌های شخصی را به‌صورت رایگان دریافت می‌کنید و بالعکس.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید