هیچ صفحه بارگذاری در نسخه پلی استیشن ۴ عنوان Yakuza 6 وجود ندارد

۳۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۲

با موفقیتی که Yakuza 5 به‌دست آورد، انتظارات از عنوان Yakuza 6 زیاد است و به‌نظر می‌رسد که این بازی می‌تواند به وعده‌های خود وفا کند و طرفداران خود را خشنود سازد. حال، خبر رسیده است در این نسخه هیچ صفحه بارگذاری وجود ندارد که یک دستاورد بزرگ فنی محسوب می‌شود. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

سازنده بازی، توشی‌هیرو ناگوشی (Toshihiro Nagoshi)، در صحبت‌هایی که انجام داد به نداشتن هیچ نوع صفحه بارگذاری حین گشتن در مکان‌های مختلف بازی و ماموریت‌های گنجانده شده در این عنوان اشاره کرد. او توضیح داد:

ما به‌سختی بر روی بازی کار کردیم تا آن را به یک عنوان یک‌پارچه تبدیل کنیم. شما در هنگام انجام ماموریت‌ها، مبارزات، صحنه‌های دارم و ماجراجویی کردن با هیچ صفحه بارگذاری مواجه نخواهید شد. به هر ساختمان، اتاق و طبقه‌ای که می‌خواهید بدون وجود یک صفحه بارگذاری مراجعه کنید.

متاسفانه، افرادی که قصد خرید نسخه پلی استیشن ۳ این عنوان را دارند با صفحه‌های بارگذاری مواجه خواهند شد. اگر صفحه‌های بارگذاری در این نسخه به مانند Yakuza 5 باشد، احتمالا موقع ورود و خروج به ساختمان‌ها و رفتن به مکان‌های جدید به صفحات بارگذاری روبه‌رو خواهید شد.

Yakuza 6 در تاریخ ۸ دسامبر (مصادف با ۱۸ آذر) به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۳ عرضه می‌گردد. این تاریخ انتشار مربوط به ژاپن است و هنوز تاریخ عرضه این عنوان در دیگر مناطق‌ مشخص نشده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید