تریلر جدید Metal Gear Survive دیسلایک‌های بسیار زیادی در یوتیوب دریافت کرده است

۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۶

به‌نظر می‌رسد آخرین و جدیدترین تریلر Metal Gear Survive که گیم‌پلی‌اش را به‌نمایش می‌گذاشت، بازخوردهای خوبی در یوتیوب دریافت نکرده و تعداد دیسلایک‌هایش نسبت به لایک‌ها بسیار زیادتر بوده است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

هنگام نمایش، ویدئوی بازی شامل ۱۰۶۵ لایک و ۱۴۴۰۲ دیسلایک می‌شد و کامنت‌های زیادی را هم شاهد بودیم. برخی در کامنت‌ها می‌گفتند که از نمایش بازی لذت برده‌اند و این عقیده را داشتند که اگر این عنوان به‌صورت جداگانه از سری Metal Gear ساخته می‌شد، طبیعتا نتایج بهتری دریافت می‌کرد. البته کامنت‌های افراد دیگر، کمی متفاوت بوده و گفته‌اند که کونامی نجات نمی‌یابد و حتی حرف‌های بدی به این شرکت زده‌اند که البته ظاهرا تعداد این افراد بیشتر بوده است.

ویدئویی که در توکیوگیم‌شو منتشر شد، به‌مدت ۱۵ دقیقه، گیم‌پلی Co-Op بازی را به‌نمایش می‌گذاشت و در آن، شاهد همکاری سربازان جهت دفاع از پایگاه‌شان در برابر زامبی‌ها بودیم.

چند روز پیش، کارگردان افسانه‌ای Metal Gear Solid، هیدئو کوجیما، جزئیاتی از عنوان Death Stranding منتشر کرد و همچنین نظرش راجع به Metal Gear Survive را به‌اشتراک گذاشت. وی شفاف‌سازی کرد که هیچ نقشی در ساخت Metal Gear Survive ندارد و همچنین از عجیب و غریب‌بودن وجود زامبی‌ها در Metal Gear گفت، از آن‌جایی که این سری برای او مانند یک داستان سیاسی و جاسوسی است. علاوه بر این‌ها، کمی قبل، کونامی اعلام کرد که در توسعه‌ی Metal Gear Survive، برخی از سازندگان Phantom Pain نقش دارند و این موضوع به نوبه‌ی خود، خبری خوشحال‌کننده محسوب می‌شود.

شاید کامنت‌ها و دیسلایک‌های یوتیوب مانند دیسلایک‌های زیاد Call of Duty: Infinite Warfare به چشم بیایند، ولی همیشه آینده‌ی عنوانی را مشخص نخواهند کرد و همیشه هم باید منتظر فروش و نتیجه و عرضه‌ی بازی باشیم.

کونامی بعد از معرفی Metal Gear Survive در گیمزکام۲۰۱۶، اعلام کرد که شاهد قیمت ۶۰دلاری برای این عنوان نخواهیم بود و قیمت آن، چیزی حدود قیمت Ground Zeroes در زمان عرضه‌اش خواهد بود. در آخر لازم به ذکر است که Metal Gear Survive برروی ایکس‌باکس‌وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی در سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد و هنوز تاریخ دقیقی ارائه نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید