گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: تریلر زمان عرضه Gears of War 4

۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۸

پس از انتشار یک تیزر در ساعاتی پیش، مایکروسافت تریلر زمان عرضه رسمی Gears of War 4 را منتشر کرد. بازی هنوز ۲۲ روز ار عرضه خود فاصله دارد بنابراین Gears of War 4 جزء آن دسته از عناوینی قرار می‌گیرد که تاکنون تریلر زمان عرضه آن بسیار زودهنگام عرضه شده است.

این تریلر در واقع با عنوان “تریلر گیم‌پلی زمان عرضه” در یوتیوب منتشر شده و نشان می‌دهد که احتمالا یک تریلر سینمایی در آینده عرضه می‌شود. هرچه که باشد، ویدیو را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

تریلر گیم‌پلی زمان عرضه Gears of War 4 موارد داستانی‌ای را نشان می‌دهد و شخصیت‌های جدیدی مانند JD ،Kait و Del را به نمایش می‌گذارد که در کنار قهرمان اصلی این سری یعنی مارکوس فینیکس مبارزه می‌کنند. چیز دیگری که در تریلر مورد توجه قرار می‌گیرد، نوع جدیدی از دشمنان و وسایل نقلیه است. آهنگ Nothing Else Matters که توسط گروه Metallica خوانده شده، در این ویدیو با صدای Lissie پخش می‌شود.

Gears of War 4 در ۱۱ اکتبر (سه‌شنبه ۲۰ مهر) برروی دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این بازی از برنامه Xbox Play Anywhere هم پشتیبانی می‌کند؛ یعنی شما نسخه دیجیتالی بازی را برروی ایکس‌باکس وان خریداری کرده و نسخه رایانه‌های شخصی را به رایگان دریافت می‌کنید یا برعکس.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید