Gears of War 4 در ایکس‌باکس وان اِس از HDR پشتیبانی خواهد کرد

۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳

استودیوی کووالیشن به‌تازگی جزئیات جالبی راجع به Gears of War 4 منتشر کرده است. نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان از HDR بهره نخواهد برد اما کنسول ایکس‌باکس وان اِس قادر به پشتیبانی از HDR برای این بازی است.

با توجه به صحبت‌های کووالیشن، کارت گرافیک‌ها شروع به ترکیب تکنولوژی HDR کرده‌اند و افراد زیادی نیستند که صاحب یک مانیتور ۴K و HDR برای رایانه‌ شخصی‌شان باشند. در حقیقت، اگر برای مانیتور HDR جست‌وجو کنید، مورد خاصی را نمی‌توان یافت:

Gears of War 4 در ایکس‌باکس وان اِس دارای HDR است اما در رایانه‌های شخصی این ویژگی پشتیبانی نخواهد شد. رایانه‌های شخصی شروع به پشتیبانی از HDR در کارت گرافیک‌شان کرده‌اند و بسیاری از مانیتورها فاقد این ویژگی هستند.

نسخه رایانه‌های شخصی از ۴K ،Ultrawide و غیره پشتیبانی می‌کند.

مانیتورهای آینده احتمالا از این ویژگی پشتیبانی خواهند کرد تا بازی‌بازان تجربه بهتری با رنگ‌ها و نورپردازی‌های با طراوت‌تر و چالاک‌تر برای داشتن تصویر واقعی‌تر به‌دست آورند.

اگر نسخه رایانه‌های شخصی Gears of War 4 در زمان عرضه از HDR پشتیبانی نکند، بدان معنا نیست که این ویژگی در آینده به آن اضافه نمی‌شود. تاکنون اکثر عناوین ایکس‌باکس و پلی‌استیشن برای پشتیبانی از HDR در آینده تایید شده‌اند.

Gears of War 4 در ۱۱ اکتبر (سه‌شنبه ۲۰ مهر) برروی دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این بازی از برنامه Xbox Play Anywhere هم پشتیبانی می‌کند؛ یعنی شما نسخه دیجیتالی بازی را برروی ایکس‌باکس وان خریداری کرده و نسخه رایانه‌های شخصی را به رایگان دریافت می‌کنید یا برعکس.

علاوه بر این، تریلر زمان عرضه بازی هم روز جاری منتشر خواهد شد که تیزر مربوط به آن را می‌توانید در این بخش مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید