شایعه: نسخه رایانه‌های شخصی Titanfall 2 به‌صورت فیزیکی عرضه نخواهد شد

۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۷

مدتی است که تصویری از طرح جلد نسخه رایانه‌های شخصی عنوان Titanfall 2 در فضای مجازی اشتراک گذاری می‌شود. این طرح جلد به صورت واضح به عرضه نشدن نسخه فیزیکی بازی اشاره دارد. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

این طرح جلد را فردی به نام Wario64 در انجمن NeoGAF قرار داده است. همان‌طور که در تصویر مشخص است، عبارت Download Only بر روی آن درج شده است و این بدان معنا می‌باشد که نسخه رایانه‌های شخصی Titanfall 2 به‌صورت فیزیکی عرضه نخواهد شد! همچنین، در قسمت پایین طرح جلد درج شده است که برای فعال سازی بازی به اتصال اینترنت نیاز دارید.

شاید این برای بسیاری از کاربران رایانه‌های شخصی مهم نباشد، زیرا مدتی است که آنها بازی‌های موردنظر خود را فقط به صورت دیجیتالی خریداری می‌کنند؛ ولی این خبر می‌تواند برای افرادی که قصد خرید نسخه فیزیکی بازی را داشتند، ناراحت‌کننده باشد.

Titanfall 2 اولین بازی‌ای نیست که نسخه فیزیکی آن برای رایانه‌های شخصی عرضه نمی‌گردد و کاربران نمی‌توانند آن را از خرده فروشی‌ها تهیه کنند؛ علاقه‌مندان به بازی Fallout 4 نیز باید بیشتر فایل‌ها و داده‌های این بازی را به صورت آنلاین دریافت می‌کردند.

همچنین، بازی موردانتظار Battlefield 1 در آمریکای شمالی به صورت فیزیکی منتشر نمی‌شود که این می‌تواند به شایعه Titanfall 2 قوت بخشد. شاید هم الکترونیک آرتز به افرادی که سرعت دانلود مناسبی ندارند نیز توجه بیشتری کند و نسخه فیزیکی را فقط در این دسته از مناطق عرضه کند. با این حال، به نظر می‌رسد که الکترونیک آرتز می‌داند کاربران رایانه‌های شخصی دیگر علاقه‌ای به استفاده از دیسک ندارند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید