مجسمه‌ی جدید The Witcher 3: Wild Hunt واقعا عالی به‌نظر می‌رسد!

۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۲:۰۹

این هفته، بهترین هفته برای گرالت بوده، به‌طوری که همین چند روز پیش اعلام شد تمبری با طرح این قهرمان دوست‌داشتنی چاپ می‌شود. حال بعد از این اتفاق بسیار خوشایند برای سازندگان و طرفداران، شاهد مجسمه‌ای بسیار زیبا از این شخصیت هستیم که در ادامه جزئیات بیشتری را مرور خواهید کرد.

این مجسمه‌ی زیبا، ۲۶ اینچ است و شامل قیمت نسبتا زیاد ۷۷۰ دلار می‌شود و البته آن‌طور که اعلام شده، به‌طور محدود، فقط ۱۰۰۰ نوع از این مجسمه ارائه خواهد شد، درحالی که ۵۰۰ واحد از نسخه‌ی دوم آن با سر قابل تغییر – یکی به‌صورت تراشیده و دیگری در حالت معمولی گرالت با ریش – ساخته می‌شود. این مجسمه واقعا حماسی است و گرالت را درحالی نشان می‌دهد که پایش را برروی یکی از موجودات دشمن گذاشته است.

همان‌طور که در تصویر بالا می‌بینید، این مجسمه‌ی فوق‌العاده بسیار شبیه به گرالت اصلی در بازی است و از کیفیت ساخت بالایی بهره می‌برد. ویژگی‌های کلیدی این مجسمه شامل موارد زیر می‌شوند:

  • ابعاد: ۲۶ اینچ، ۶۶٫۲ سانتی‌متر ارتفاع، ۴۰٫۹ سانتی‌متر عرض، ۳۶٫۱ سانتی‌متر عمق
  • جزئیات صحیح و دقیق
  • رزین نیمه‌شفاف با کیفیت بالا
  • قیمت در فروشگاه‌ها: ۷۶۹ دلار آمریکا (هر دو نسخه)

نکته‌ی لازم به‌ذکر، این است که تصویر بالا، نمونه‌ی اولیه‌ی مجسمه بوده و از این رو، شاید جزئیات تغییر کنند و همچنین این مجسمه، اولین مجسمه از سوی پرایم‌وان جهت تبلیغ The Witcher است که با گرالت شروع شده و طبیعتا این سوال برایتان پیش آمده که آیا سیری شخصیت بعدی خواهد بود یا خیر. از طریق این لینک قادر به پیش‌خرید مجسمه خواهید بود و انتظار می‌رود در ماه ژوئیه یا سپتامبر ۲۰۱۷ شاهد عرضه‌اش باشیم.

از اخبار مرتبط با The Witcher 3، می‌توان به انتشار نسخه‌ی بازی سال اشاره کرد که شامل دو گسترش‌دهنده‌ی بزرگِ Blood and Wine و Hearts of Stone می‌شود و اگر تاکنون موفق به تجربه‌ی این عنوان نشده‌اید، با این نسخه می‌توانید تاخیری که در تجربه‌ی آن داشته‌اید را جبران کنید! اکنون تصاویر بیشتری از مجسمه را مشاهده می‌کنید:

     

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید