بلیزارد قصد دارد برای قدردانی از زحمات کریس متزن مجسمه‌ای طراحی کند

۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۴
بلیزارد قصد دارد برای قدردانی از زحمات کریس متزن مجسمه‌ای طراحی کند

پس از بازنشستگی کریس متزن از بلیزارد، حال این شرکت قصد دارد مجسمه‌ای به پاس قدردانی از زحمات او در طی این سال‌ها طراحی کند. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

کریس متزن بعد از ۲۳ سال سابقه کاری درخشان در شرکت بلیزارد به‌تازگی بازنشسته شده‌است و بلیزارد نیز قصد طراحی مجسمه مخصوصی برای این مرد افسانه‌ای دنیای بازی‌های ویدیویی دارد. کریس متزن طراح سه فرنچایز اصلی و معروف شرکت بلیزارد بوده‌است و تقدیم این مجسمه به او کمترین کار ممکن برای قدردانی از او خواهد بود که برای همیشه با خود به یادگار داشته باشد.

طراح ارشد شرکت بلیزارد، تری دنمن، دیروز برای اولین بار از این مجسمه در صفحه توییتر خود پرده‌برداری کرد که البته مراحل ساخت این مجسمه هنوز تکمیل نشده‌است. در تصویری که از مجسمه منتشر شده‌است می‌توان کریس متزن را دید که دست بچه گوریلی (شخصیت Winston از Overwatch) را گرفته‎است و در قسمت پایین مجسمه لوگوی مربوط به شرکت بلیزارد دیده می‌شود. قرار است زمانی که مراحل ساخت این مجسمه به اتمام رسید به رسم قدردانی به وی تقدیم گردد.

متزن زمانی که بازنشستگی خود را اعلام کرد در صفحه انجمن بازی Overwatch نوشت:

از همه شما تشکر می‌کنیم که به من این فرصت را داده‌اید تا بخش مخصوصی در جامعه شما باشم. برای اینکه اجازه دادید همراهتان باشم. ما ماجراهای بی‌شماری باهم داشتیم و من همیشه از شکیبایی شما درباره بازی‌هایی که ما تولید کردیم احساس فروتنی می‌کنم. تشکر می‌کنم از حضورتان در نمایشگاه‌های بلیزکان، لبخندهایتان و محبت‌های شما در تمام این سالهایی که گذشت. شما نمی‌دانید چقدر بر قلب من تاثیرگزار بوده‌اید و به من این انرژی را داده‌اید تا از شما برای ساخت و طراحی بازی‌ها الهام بگیرم.

در قسمت زیر تصویر منتشر شده از مجسمه کریس متزن را می‌توانید مشاهده کنید.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید