گیفت کارت
گیفت کارت

محتوای دانلودی All-Time College Bundle برای NBA 2K17 عرضه شد

۲۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۵
بازی NBA 2K17 دارای چند گزارشگر مختلف خواهد بود

توکی اسپرتس محتوای دانلودی All-Time College Bundle را برای NBA 2K17 منتشر کرد. این محتوای دانلودی هم اکنون برای دانلود در فروشگاه­‌های ایکس‌­باکس لایو و پلی­‌استیشن استور در دسترس است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

All-Time College Bundle را می­‌توانید برای NBA 2K17 با قیمت ۱۴٫۹۹ دلار خریداری کنید. جزئیاتی که در پلی­‌استیشن استور پست شده است از این قرار است: «شامل تمام ۱۰ تیم دانشگاهی برتر از آریزونا، کانکتیکات، جورج تاون، لوییزویل، ایلینویز، جورجیا تک، ویک فارست، اوکاوهوما، کانزاسو میشیگان استیت برای استفاده در حالت بازی سریع است.»

اگر نمی­‌خواهید تمامی این تیم‌­های دانشگاهی را خریداری کنید، می‌­توانید هر کدام را به تنهایی به قیمت ۱٫۹۹ دلار خریداری کنید. شما ممکن است تاکنون بعضی از این تیم­‌ها را در بخش MyCareer دیده باشید. حالا شما می­‌توانید با آن­‌ها به عنوان یک تیم کامل همراه با زمین بازی مخصوص و چیزهای دیگر بازی کنید.

بعضی افراد ناراحت هستند که این تیم­‌ها برای بازی کردن در خود نسخه اصلی بازی به تنهایی در دسترس نیستند. به هر حال این روشی است که این روزها برخی از منتشرکنندگان بازی­‌های ویدیویی کسب درآمد می­‌کنند. هنوز هم لایسنس تیم­‌های دانشگاهی می­‌تواند خیلی پر هزینه شود.

ورزش­‌های دانشگاهی بسیار محبوب هستند، پس امیدواریم که توکا اسپرتس بتواند برای بازی­‌های آینده NBA 2K آن را گسترش دهد. چرا که برای فوتبال دانشگاهی هم در گذشته بازی­‌هایی از سوی EA منتشر می­‌شد ولی متاسفانه چند سال پیش ساخت آن­‌ها متوقف شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید