گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه: تاریخ آغاز بتای COD: IW در ایکس‌باکس‌وان مشخص شد

۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۱

در رویداد Call of Duty XP بود که تاریخ آغاز بتای Call of Duty: IW در پلی‌استیشن۴ مشخص گردید، اما فقط اشاره شد که ایکس‌باکس‌وان هم شامل این بتا می‌شود و کمی دیرتر برای آن آغاز خواهد شد و از طرفی هم، کاربران رایانه‌های شخصی فهمیدند که نباید منتظر بتا باشند. حال که مدت زمان زیادی از این اخبار نمی‌گذرد، ظاهرا مایکروسافت استور تاریخ آغاز بتا در ایکس‌باکس‌وان را لو داده است که در ادامه جزئیات بیشتری را مرور خواهید کرد.

طبق گزارش وب‌سایت چارلی‌اینتل، مایکروسافت استور تاریخ آغاز بتا برروی ایکس‌باکس‌وان را لو داده و گفته است:

بتا در ۲۱ اُکتبر (۳۰ مهر) برروی ایکس‌باکس‌وان آغاز خواهد شد. ممکن است تاریخ‌های راه‌اندازی و مناطق دریافت‌کننده‌ی آن تغییر کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر به www.callofduty.com/beta مراجعه کنید. حداقل مدت‌زمان بتا ۳ روز خواهد بود.

اطلاعات مربوط به بتای ایکس‌باکس‌وانِ Call of Duty: Infinite Warfare هم‌اکنون از مایکروسافت استور حذف شده و قابل مشاهده نیست و از این رو، باید منتظر تایید رسمی اکتیویژن باشیم و فعلا این خبر را شایعه حساب کنید.

دارندگان پلی‌استیشن۴، می‌توانند از ۱۴ اُکتبر (۲۳ مهر) این بتا را تجربه کنند و البته باید بگوییم که باید یکی از نسخه‌های Infinite Warfare را پیش‌خرید کنید. از آن‌جایی که باید بتا قبل از انتشار بازی در ۴ نوامبر (۱۴ آبان) به‌اتمام برسد، می‌شود گفت که تاریخ لورفته برای بتای ایکس‌باکس‌وان صحت دارد و به‌نظر درست می‌آید.

با این حال، اگر اکتیویژن این تاریخ آغاز را رسما تایید کرد، شما را آگاه خواهیم ساخت، گرچه صحیح به‌نظر می‌رسد. از اخبار مرتبط با Infinite Warfare، می‌توان به اشارات سازندگان به عرضه‌ی جداگانه‌ی نسخه‌ی بازسازی‌شده‌ی Modern Warfare اشاره کرد، از آن‌جایی که تاکنون تصمیم اکتیویژن بر انتشار با هم دو عنوان Infinite Warfare و Modern Warfare Remastered بوده است. همچنین به‌تازگی در وب‌سایت رسمی EGX، اعلام شده که بخش‌های چندنفره‌ی Infinite Warfare و Modern Warfare Remastered در این رویداد مهم گیمینگ انگلستان قابل بازی خواهند بود و آخرین تریلر بازی هم که با حضور کیت هرینگتون بسیار عالی به‌نظر می‌رسد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید