با نمرات عنوان NBA 2K17 همراه باشید (بروزرسانی)

۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۹
بازی NBA 2K17 دارای چند گزارشگر مختلف خواهد بود

جدیدترین نسخه از سری محبوب NBA 2K با عنوان NBA 2K17 به‌زودی عرضه می‌گردد و هم‌اکنون اولین نمرات بازی منتشر شده است. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

NBA 2K17 در تاریخ ۲۰ سپتامبر (مصادف با ۳۰ شهریور) برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳، ایکس باکس وان، ایکس باکس ۳۶۰ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌گردد. اولین نمرت این عنوان نوید از یک بازی خوب و خوش ساخت را می‌دهد و یقینا می‌تواند شما را برای مدت‌ها سرگرم کند. سازندگان وعده داده بودند تا با NBA 2K17 این سری را به یک سطح جدید و بالاتر برسانند و در زمینه گرافیک مرز بین واقعیت و بازی‌های ویدئویی را باریک‌تر کنند؛ به‌نظر می‌رسد که آنها با شایستگی توانستند به وعده خود وفا کنند! شما را به مشاهده نمرات این بازی دعوت می‌کنیم:

LaPS4: 92/100

استودیو ویژول کانسِپتس کار خوب خود را تکرار کرد. امسال نیز یک بازی خوب و محکم را در اختیار داریم. NBA 2K17 هنوز بهترین بازی ورزشی است، ولی غافلگیری و نوآوری بزرگی ندارد. ما یک بازی با مکانیک‌های بسیار عالی و بخش چندنفره سرگرم‌کننده داریم، اما برخی افراد که نسخه‌ قبل را تجربه کرده‌اند انتظار بازی نوآورانه‌تری را داشتند.

Meristation: 92/100

Forbes: 91/100

NBA 2K همچنان به پیشتازی خود در این سبک ادامه می‌دهد. به مانند همیشه، NBA 2K17 چند بازی در قالب یک عنوان است. با این حال، یک مسئله وجود دارد که به تجربه کلی بازی صدمه می‌زند و آن آمیخته بودن مود‌های بازی است. در جمع‌بندی کلی، توکی گیمز یک بازی سطح بالا را عرضه کرده است.

Vandal Online: 90/100

Gaming Nexus: 90/100

متا بازی با ۵ نقد ۹۱ است (نسخه پلی استیشن ۴).

نمرات جدید‌تر:

USgamer: 100/100

The Games Machine: 95/100

بهترین نسخه این سری و یکی از بهترین بازی‌های ورزشی که تا کنون ساخته شده است. چیز بیشتری برای گفتن نیست!

Everyeye.it: 93/100

Hobby Consolas: 93/100

استودیو ویژول کانسِپتس هر ساله به رشد خود ادامه می‌دهد. NBA 2K17 بهترین بازی ورزشی سال است. گیم‌پلی شگفت انگیز است، بخش‌های زیادی برای تمام فصل وجود دارد و طرفداران لیگ همه جزئیات بصری را دوست خواهند داشت.

Multiplayer.it: 92/100

۳DJuegos: 90/100

یکی دیگر از بزرگ‌ترین و عالی‌ترین نسخه‌های این سری. شاید بهترین بازی ساخته شده توسط ویژول کانسِپتس (Visual Concepts) نباشد، ولی واقعا یکی از بهترین‌ها است.

WCCFtech: 86/100

NBA 2K17 بزرگ‌ترین بازی بسکتبالی می‌باشد که تا کنون ساخته شده است. اما در ابتدا برای تازه‌واردها انعطاف پذیر نیست و آنها نمی‌توانند با این عنوان ارتباط برقرار کنند. پس اگر از همان اول به بخش MyCareer مراجعه کنید، شاید کمی سردرگرم شوید!

متا همچنان با ۷ نقد ۹۱ است. همچنین، نسخه ایکس باکس وان این عنوان با ۴ نقدی که دریافت کرد ۹۰ است.

متا بازی با ۱۲ نقد به ۹۳ افزایش یافت (نسخه پلی استیشن ۴). متا نسخه ایکس باکس وان نیز با ۵ نقد به ۹۱ رسیده است.

بروزرسانی می‌شود…

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید