Final Fantasy 15 از مزیت‌های پلی‌استیشن۴ پرو بهره خواهد برد

۲۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۲

در طی توکیوگیم‌شو، کارگردان Final Fantasy 15، هاجیمی تاباتا، صحبت‌هایی راجع به این عنوان و پلی‌استیشن۴ پرو و پشتیبانی‌اش انجام داد که در ادامه جزئیات بیشتری را مرور خواهید کرد.

تاباتا اشاره داشته که از میزان قدرت پلی‌استیشن۴ پرو آگاهی دارد، اما کمی زمان می‌برد تا بازی را با این کنسول جدید سازگار کنند، ولی با این حال، هنگام عرضه‌ی بازی در ۲۹ نوامبر (۹ آذر)، شاهد پشتیبانی‌اش از پلی‌استیشن۴ پرو و بهره‌بردن از مزیت‌هایش خواهیم بود. به‌جز تایید این موضوع، هیچ جزئیات دیگری نظیر نوع بهبودها و اینکه بازی از چه نظراتی بهتر خواهد یافت ارائه نشده اما با نگاه به ویدئوی جدید توکیوگیم‌شو، شاید بتوان کمی به بهبودها پی برد.

علاوه‌براین، گفته شده که تیم سازنده، تمرکزشان را برروی پلی‌استیشن۴ گذاشته و آن را برای این کنسول بهینه‌سازی کرده‌اند؛ مثلا پوشش گیاهی بهبود یافته، پس اگر پلی‌استیشن۴ دارید، بهتر است قبل از خرید مدل پرو، این بازی را در آن تجربه کرده و اگر راضی بودید، سپس به کنسول میان‌نسلی پرو بروید تا ببینید که آیا پیشرفت گرافیکی زیاد بوده یا خیر.

از اخبار مربوط به Final Fantasy 15، می‌توان به معرفی باندل پلی‌استیشن۴ اسلیم آن در توکیوگیم‌شو اشاره کرد و لازم به‌ذکر است که همزمان با انتشار بازی، این باندل در ژاپن، اروپا و آمریکا عرضه خواهد شد، البته اول قرار بود مقصدش فقط ژاپن باشد، اما کمی بعد از معرفی، عرضه‌ در اروپا و آمریکا تایید شد. بعد از معرفی باندل، دیدیم که تریلر داستانی جدیدی از این عنوان با تصاویر جدیدی منتشر شدند که واقعا زیبا به‌نظر می‌رسند و پس از مدت کمی، هاجیمی تاباتا در گفت و گو با وب‌سایت هاردکور گیمر ذکر کرد که محتویات دانلودی Final Fantasy 15، برای بازیکنان بسیار باارزش خواهند بود و متوجه این ارزش و محتوا می‌شوند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید