وبسایت ویژه سی‌امین سالگرد Final Fantasy رونمایی شد

۲۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۱:۵۴

در سال ۲۰۱۶ فرنچایزهای زیادی هستند که سالگردهای بزرگ را جشن می­‌گیرند و نیز شامل The Legend of Zelda و Pokemon هم می­‌شوند. بعضی­‌ها بیشتر از دیگران جشن می­‌گیرند. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

Pokemon مثال بارزی از یک فرنچایز است که جشن را در تمام طول سال برقرار نگه داشته است، اگر تحریک‌­های زودهنگام را به عنوان نشانه در نظر بگیریم، Final Fantasy هم می­‌تواند یکی از این فرنچایزها در سال آینده باشد.

Final Fantasy اصلی برای NES در دسامبر ۱۹۸۷ در ژاپن عرضه شد که به این معنا است که این فرنچایز در سال ۲۰۱۷، سی­‌امین سالگرد تولد خود را جشن می­‌گیرد.

«توکیو گیم شو» هم اکنون در حال برگزاری است و اسکوئر اینکس در آن حضور دارد و همراه آن اعلام باز شدن یک سایت ویژه زودتر از موعد برای جشن گرفتن سالگرد در سال بعد را شاهد هستیم. البته هنوز هیچ چیزی بر روی این سایت وجود ندارد.

هرچند، اسکوئر اینکس کار خود را همین‌جا تمام نکرد چرا که آن­ها یک ویدیوی ویژه منتشر کردند که هر کدام از بازی­‌های اصلی در سری را نشان می­‌دهد و سپس با یک اشاره به این که سی­‌امین سالگرد است خاتمه می­‌یابد.

شبیه به Pokemon که امسال تعداد خوبی بازی­‌های متفاوت منتشر کرد، Final Fantasy هم ممکن است برنامه‌­ی خوبی برای سال ۲۰۱۷ داشته باشد. ما هم اکنون می­‌دانیم که حداقل Final Fantasy XII: The Zodiac Age و محتوای دانلودی برای Final Fantasy XV سال دیگر در همین موقع­‌ها منتشر خواهد شد؛ ولی می­‌توانیم انتظار این را هم داشته باشیم که محتوای Final Fantasy XIV جدید را هم ببینیم، شاید حتی انتشار نسخه کنسول Dissidia و به طور بالقوه قسمت اول Final Fantasy VII: Remake اگر بخواهیم بیستمین سالگرد نسخه­‌ی هفتم (VII) را هم بزرگ تصور کنیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید