Berserk در پلی‌استیشن۴ با نرخ فریم ۳۰ برثانیه اجرا می‌شود

۲۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۴

دیروز کوئی تکمو طی گفت و گویی با وب‌سایت دوال‌شاکرز اعلام کرد که هیچ برنامه‌ای جهت انتشار نسخه‌ی ایکس‌باکس‌وان Berserk ندارد و همچنین کمی قبل نام رسمی این بازی مشخص شد و از این به بعد می‌توانیم آن را Berserk and the Band of the Hawk بنامیم. حال اطلاعات جدیدی مبنی بر عملکرد این عنوان منتشر شده که حاصل از همین گفت و گوی دوال‌شاکرز با تهیه‌کننده، هیساشی کوینوماست. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

اول از همه، از صحبت‌های دوال‌شاکرز دریافتیم که بازی در پلی‌استیش۴ با نرخ فریم ۳۰ بر ثانیه مانند تمامی کنسول‌ها اجرا می‌شود، ولی هنوز نرخ فریم در رایانه‌های شخصی مشخص نیست.

همچنین اعلام شده که لیدپلتفرم یا همان پلتفرم اصلی برای توسعه‌ی بازی، پلی‌استیشن۴ است و سازنده طبق مشخصات آخرین کنسول سونی برروی این عنوان کار کرده و سپس آن را برای کنسول‌های پلی‌استیشن۳ و پلی‌استیشن ویتا پورت می‌کند.

علاوه بر این‌ها، از سازنده سوال شده که آیا قصد پشتیبانی از پلی‌استیشن۴ پرو و بهره‌بردن از مزیت‌های آن را دارد یا خیر و کوینوما اشاره داشته که در حال حاضر، هنوز هیچ صحبتی از سونی راجع به پشتیبانی از این کنسول جدید انجام نشده و از این رو، نمی‌توانند به این سوال پاسخ دهند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید