محتویات دانلودی Final Fantasy 15 بسیار باارزش خواهند بود

28 شهریور 1395 - 00:42

Final Fantasy 15، قصد دارد تجربه‌ای ایده‌آل و طولانی را به طرفدارانش با ۱۰۰ ساعت گیم‌پلی ارائه دهد که شامل مراحل داستانی و فرعی می‌شوند. اما با این حال، محتویات دانلودی جدیدی بعد از انتشار بازی عرضه خواهند شد و سوال این‌جاست که تا چه حد باارزش خواهند بود و اگر به صحبت‌های کارگردان آن، یعنی هاجیمی تاباتا با وب‌سایت هاردکورگیمر در توکیوگیم‌شو بنگریم، این محتویات برای گیمرها “بسیار باارزش” خواهند بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ادامه همراه گیمفا باشید.

تاباتا به وب‌سایت هاردکورگیمر گفته است:

وقتی که توسعه‌ی بازی اصلی به پایان رسید و به ساخت محتویات دانلودی سرعت بخشیدیم، اطمینان خواهیم یافت که جزئیات آن را با مردم به‌اشتراک بگذاریم. متاسفانه درحال حاضر، ما به آن اندازه از اطلاعات و محتویات نرسیده‌ایم که به‌صورت کامل جزئیات را ارائه دهیم ولی با این حال، به‌زودی این اتفاق رخ خواهد داد.

برنامه‌ی جامع ما در این تایید شده که برروی هر یک از شخصیت‌ها تمرکز کنیم و نه فقط برروی اپیزود موردنظر، اما مطمئن باشید که ویژگی‌های شخصیتی از طریق گیم‌پلی هم ارائه می‌شوند. پس این برنامه‌ی جامع، تایید شده است و بنابراین ما اطمینان داریم که بگوییم محتویات دانلودی‌‌ آینده، بسیار باارزش خواهند بود و بازیکنان ارزش را در آن چیزی که ما ارائه می‌کنیم، خواهند یافت.

Final Fantasy 15 در ۲۹ نوامبر (۹ آذر) برای پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان عرضه می‌شود و سیزن پس آن که ۶ بسته‌ی محتویات دانلودی را داراست، با قیمت ۲۵ دلار موجود خواهد بود.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید