MasterMouse Pro L محصولی بی نظیر مخصوص گیمیر ها !

۲۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۴

بسیاری از دستورات کاربران توسط موس به کامپیوتر شخصی منتقل می شود و از این حیث باید با در نظر گرفتن ویژگی و طراحی مورد نیاز نسبت به خریداری یک موس اقدام کنید. تنوع در برند، ابعاد، رنگ، سنسور و ویژگی های دیگر سبب گردیده تا کاربران برای انتخاب یک موس مناسب دچار تردید و مشکل شوند. به جز کاربران حرفه ای، سایر دسته های کاربری تمایل چندانی به درگیر شدن میان فناوری های نوین و سبک طراحی منحصر بفرد نیستند و به همین دلیل موس کامپیوتر شخصی خود را از میان برند های نه چندان معتبر انتخاب می کنند. اما یک کاربر حرفه ای و یک گیمر با بررسی پارامتر های متعدد و تحقیق فراوان برای خرید موس اقدام می کند.

کمپانی های تولید کننده تجهیزات جانبی حرفه ای در طول سال به ارائه محصولات متعدد علاقه چندانی ندارند و تمام توجه خود را روی تولید محصول با کیفیت و کارایی بالا متمرکز می کنند. به این صورت تنوع محصولات آنها به مراتب کمتر است، اما نتیجه نهایی سبب رضایت کاربران در دراز مدت است. کولرمستر که نامی آشنا در تولید تجهیزات مختلف کامپیوتر شخصی و همچنین تجهیزات جانبی به شمار می رود، از جدیدترین موس حرفه ای خود با نام MasterMouse Pro L رونمایی کرد. طراحی متقارن سبب ارائه قابلیت کارکرد با هر دو دست می شود و از این حیث کاربران راست دست و چپ دست شرایط یکسانی را با موس جدید کولرمستر تجربه می کنند.

 

قابلیت شخصی سازی در موس MasterMouse Pro L با ارائه دو پنل بالایی با طول متفاوت و همچنین پوشش های کناری امکان پذیر می شود. سنسور به کار رفته در موس جدید کولرمستر قابلیت تنظیم دقت بین محدوده ۴۰۰ تا ۱۲۰۰۰ نقطه در هر اینچ را به کاربران می دهد که انتخاب دقت سنسور توسط کلید میانی موس امکان پذیر است. پردازنده ۳۲ بیتی با بهره گیری از معماری ARM و ۵۱۲ کیلوبایت حافظه برای ذخیره سازی و فراخوانی دستورات کاربران به کار گرفته می شود. کلید های کناری موس قابلیت سفارشی سازی توسط نرم افزار اختصاصی کولرمستر را دارد تا بتوانید با استفاده از این کلیدها، دستورات اختصاصی خود را فراخوانی کنید. در مجموع ۸ کلید روی MasterMouse Pro L تعبیه شده که با استفاده از تابع Storm Tactix امکان توسعه سوئیچ ها به ۱+۱۴ کلید وجود دارد. سه دیود نوری RGB با قابلیت نورپردازی و شخصی سازی توسط نرم افزار اختصاصی کولرمستر CM Portal نیز به عنوان ویژگی روی موس جدید کولرمستر خودنمایی می کند.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید