تماشا کنید: تاریخ انتشار محتوای دانلودی Star Wars Battlefront Death Star اعلام شد

۲۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۳

الکترونیک آرتز و دایس تاریخ انتشار محتوای قابل دانلود Star Wars Battlefront Death Star را اعلام کردند؛ همچنین، تریلری نیز از آن منتشر کرده اند.. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

محتوای قابل دانلود Death Star برای افرادی که سیزن پس این بازی را خریداری کرده باشند در تاریخ ۲۰ سپتامبر (مصادف با ۳۰ شهریور) دردسترس قرار می‌گیرد. به‌علاوه، افرادی که سیزن پس را تهیه نکرده‌اند نیز می‌توانند دو هفته بعد از این تاریخ از Death Star لذت ببرند. اطلاعات رسمی‌‌ای که از این محتوای قابل دانلود منتشر شده چنین است:

کاربرانی که سیزن پس بازی را خریداری کرده باشند تا چند روز دیگر می‌توانند یکی از چهار بسته در نظر گرفته شده بازی، یعنی Star Wars Battlefront Death Star را دریافت کنند. بازیکنان ۵ نقشه جدید را تجربه خواهند کرد که محیط آن هم در زمین است و هم در فضا. با تهیه این محتوای قابل دانلود سلاح‌ها و Star Cardsهای جدیدی به بازی اضافه می‌شود. همچنین، می‌توانید با دو قهرمان محبوب دنیای جنگ ستارگان یعنی Bossk و Chewbacca به تجربه بازی بپردازید.

Death Star سومین محتوای قابل دانلود عنوان Star Wars Battlefront از زمان عرضه است. آخرین بسته‌ای که برای بازی توسعه داده می‌شود Rogue One است که در آینده‌ای نزدیک عرضه می‌گردد. حال شما را به تماشای تریلر Star Wars Battlefront Death Star دعوت می‌کنیم:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید