هدف گریزان بعدی Hitman یک داروساز می‌باشد

۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۱

هدف گریزان بعدی Hitman معرفی شد. این ماموریت که دهمین ماموریت مامور ۴۷ از زمان انتشار بازی می‌باشد، بازیکنان را بدنبال یک داروساز مرموز می‌فرستد.

این ماموریت از امروز قابل مشاهده خواهد بود. این هدف جدید در پاریس قرار دارد.

همچون سایر اهداف گریزان، داروساز تنها برای بازه‌ای از زمانی در دسترس قرار خواهد داشت و مدت آن ۱۶۸ ساعت یا ۷ روز می‌باشد و شانس دیگری در کار نخواهد بود. اگر شما این موقعیت را از دست دهید شانس دیگری برای دریافت پاداش مربوط به او را نخواهید داشت.

اگر شما پنج ماموریت مربوط به اهداف گریزان را به اتمام رسانیده باشید، لباس Signature بازی Hitman Absolution را دریافت خواهید کرد که در ادامه تصویر مربوط به آن را مشاهده خواهید کرد.

اگر شما ۱۰ ماموریت اعلام شده را به اتمام برسانید لباس Signature بازی Blood Money  را دریافت خواهید کرد.

توربن الرت به عنوان سرپرست طراحی آنلاین بازی پیش از این در صحبت با گیم اسپات در مورد اهداف گریزان اعلام کرده بود که سازنده بازی قصد سخت‌تر کردن این ماموریت‌ها را در سر دارد. او گفته بود:

در ماموریت‌های ابتدایی ما تجربه‌های شدنی را در معرض نمایش خواهیم گذاشت تا به بازیکنان نشان دهیم که آنها ماموریت‌هایی غیرممکنی نیستند، بله این ماموریت‌ها زمان بر و سخت هستند چون اگر شما اشتباه کنید کارتان تمام خواهد بود. اما در کل با ماموریت‌های شدنی طرف خواهید بود. احتمال می‌دهیم که این موضوع در چند هدف بعدی هم اعمال شود اما در پایان ما دید کلی را تغییر خواهیم داد تا حس روایی بیشتری به بازی داده شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید