تاریخ انتشار نسخه بتا Dragon Ball Xenoverse 2 اعلام شد

۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۸

به‌تازگی، باندای نامکو تاریخ آغاز بتاهای محدود و آزاد عنوان Dragon Ball Xenoverse 2 را اعلام کرده است. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

این تاریخ‌ها به وقت ژاپن اعلام شده‌ است، ولی این بدان معنا نیست که فقط طرفداران ژاپنی این بازی می‌توانند از آن لذت ببرند و مردم سراسر جهان قادر به تجربه نسخه بتا خواهند بود. همچنین، باندای نامکو اضافه کرد نسخه بتا Dragon Ball Xenoverse 2 فقط برای دارندگان پلی استیشن ۴ دردسترس خواهد بود و به نظر نمی‌رسد که دارندگان ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی قادر به تجربه این آزمایش باشند.

باندای نامکو در صفحه رسمی خود در توییتر تاریخ انتشار بتا محدود را ۸ اکتبر (مصادف با ۱۷ مهر) تا ۱۰ اکتبر (مصادف با ۱۹ مهر) ذکر کرده است. همچنین، زمان دقیق شروع و پایان این نسخه ساعت ۱۷:۰۰ به وقت محلی ژاپن خواهد بود. بتا محدود فقط شامل کسانی می‌شوند که به تجربه آن دعوت شوند و همه افراد قادر به اجرا آن نخواهند بود.

بتا آزاد در تاریخ ۱۴ اکتبر (مصادف با ۲۳ مهر) شروع می‌شود و تا تاریخ ۱۷ اکتبر (مصادف با ۲۶ مهر) ادامه خواهد داشت. زمان دقیق شروع و پایان آن نیز همانند بتا محدود است. تمامی افراد می‌توانند در این زمان تعیین شده به پلی استیشن استور مراجعه کرده و بتا را دریافت کنند.

اگر بتا آزاد این بازی را دریافت کنید، یک آیتم ویژه را دریافت خواهید کرد که در نسخه اصلی قابل استفاده خواهد بود. به‌علاوه، یک تورنمنت جهانی نیز در طول زمان بتا آزاد برگزار می‌شود.

Dragon Ball Xenoverse 2 در تاریخ ۲۵ اکتبر (مصادف با ۴ آبان) برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌گردد.

 

 

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید