آمار ماه اوت: پرفروش‌ترین عناوین در ایالات متحده

۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۲

آمار پرفروش‌ترین بازی‌های ماه اوت در ایالات متحده منتشر شده است که این آمار شامل فروش فیزیکی و دیجیتالی این عناوین می‌شود. سه رده نخست متعلق به No Man’s Sky ،Madden NFL 17 و Deus Ex: Mankind Divided است. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

عنوان No Man’s Sky در رده دوم این آمار قرار دارد، در حالی که NPD گزارشی را از فروش دیجیتالی این بازی ارائه نکرده است. Grand Theft Auto V و Overwatch که هر دو در رده‌های بالای آمار دیده می‌شدند، به ترتیب از رتبه سه به چهار و رتبه چهار به پنج سقوط کردند. نکته قابل ذکر این است که فروش دیجیتالی Overwatch در رایانه‌های شخصی شامل این گزارش نیست.

 

Lego Star Wars: The Force Awakens که در ماه جولای در رده دوم قرار داشت، در حال حاظر در رتبه هشتم دیده می‌شود و بالاتر از آن Rainbow Six Siege و Call of Duty: Black Ops 3 به ترتیب در رده شش و هفت جای دارند.

 

تحلیل‌گیر NPD یعنی سم ناجی گفت بازی‌های جدید انتشار یافته مانند No Mans Sky و Deus Ex: Mankind Divided فروش‌شان بهبود یافته است. بازی‌های جدید ماه اوت سال ۲۰۱۶ نسبت به فروش بازی‌ها در همین ماه در سال ۲۰۱۵ سه برابر بیشتر بوده اما با وجود این افزایش کلی، ناجی گفت فروش Madden در سال جاری کاهش یافته است.

Madden NFL 17 در صدر آمارِ فروش ماه جاری قرار دارد. با این حال، فروش Madden NFL 17 در مقایسه با فروش Madden NFL 16 در همین زمان کاهش سه درصدی داشته است.

در بحث سخت‌ افزاری، ایکس باکس وان توانست برای دومین ماه متوالی فروش بیشتری را در برابر پلی استیشن ۴ داشته باشد. این زمانی اتفاق افتاد که ایکس باکس وان اس در همین ماه عرضه شد و تقریبا یک سوم فروش این کنسول را در اختیار دارد. مدیر بازاریابی ایکس باکس در این رابطه گفته است:

از کاربران و طرفداران خود تشکر می‌کنیم که با شور و هیجان خود از بازی‌های ایکس باکس و کنسول ایکس باکس وان اس پشتیبانی می‌کنند؛ تنها کنسولی که در تعطیلات دردسترس است و از دیسک‌های بلو-ری ۴K پشتیبانی می‌کند، ویدئو ۴K استریم می‌کند و می‌توانید از قابلیت HDR کنسول هم در پخش ویدئوها و هم موقع بازی کردن استفاده کنید. ایکس باکس وان بهترین کنسول ماه اوت از لحاظ فروش در ایالات متحده است!

پرفروش‌ترین عناوین ماه اوت در ایالات متحده:

  1. Madden NFL 17
  2. No Man’s Sky (شامل فروش دیجیتالی نیست)
  3. Deus Ex: Mankind Divided
  4. Grand Theft Auto V
  5. Overwatch (شامل فروش رایانه‌های شخصی در Battle.net نیست)
  6. Rainbow Six Siege
  7. Call of Duty: Black Ops III
  8. Lego Star Wars: The Force Awakens
  9. Minecraft (شامل فروش دیجیتالی نیست)
  10. Destiny: The Taken King
0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید