Infinite Warfare و Modern Warfare Remastered در رویداد EGX قابل بازی خواهند بود

۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۲

اخیرا اعلام شده که در یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای گیمینگ انگلستان یعنی EGX، دو عنوان Call of Duty: Infinite Warfare و Call of Duty: Modern Warfare Remastered قابل بازی خواهند بود؛ رویدادی که Dishonored 2 و Tekken 7 هم شاملش می‌شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر همراه گیمفا باشید.

این موضوع در وب‌سایت رسمی EGX اعلام گردید و چنین گفته شد:

ما خوشحال هستیم از اینکه اعلام کنیم حالت‌های چندنفره‌ی Call of Duty: Infinite Warfare و Call of Duty: Modern Warfare Remastered، برای اولین بار در رویداد EGX انگلستان قابل بازی خواهند بود.

EGX از ۲۲ سپتامبر (۱ مهر) آغاز شده و تا ۲۵ سپتامبر (۴ مهر) ادامه خواهد داشت و در مرکز نمایشات ملی بیرمنگام انگلستان برگزار می‌شود و همچنین بلیط‌هایش آماده‌ی خرید هستند.

در رابطه با حالت‌های چندنفره، به‌تازگی اعلام شده که Infinite Warfare هنگام عرضه‌اش دارای ۱۲ نقشه خواهد بود، البته این میزان رسمی و دقیق نیست و تخمین زده شده است.

در زمان انتشار Modern Warfare Remastered هم فقط به ۱۰ نقشه دسترسی دارید، اما در دسامبر قادر به دریافت ۶ نقشه‌ی دیگر خواهید بود. همچنین لازم به‌ذکر است که برای دریافت این نسخه‌ی بازسازی‌شده، باید یکی از نسخه‌های ویژه‌ی Infinite Warfare را خریداری کنید و به‌صورت جداگانه موجود نیست و متاسفانه، اکتیویژن تاکنون هیچ برنامه‌ای برای عرضه‌ی مستقل و جداگانه ندارد.

هر دو بازی Modern Warfare Remastered و Infinite Warfare در ۴ نوامبر (۱۴ آبان) برای کنسول‌های پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان، و رایانه‌های شخصی عرضه خواهند شد و از این‌جا هم می‌توانید تریلر جدید IW را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید