سه بازی جدید به لیست بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت اضافه شدند

۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۰

لیست بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت همچنان در حال توسعه بوده و این بار نوبت به سه بازی Bound by Flame ،The Maw و Virtua Fighter 5 Final Showdown رسیده است.

لری هرب (معروف به مِیجر نلسون) اعلام کرد که سه بازی اعلام شده به برنامه پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت اضافه شده‌اند.

اگر هم اکنون هر یک از این سه بازی را برروی کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ دارا می‌باشید، بازی مورد نظر بصورت خودکار به لیست بازی‌های ایکس‌باکس وان شما اضافه خواهد شد، در غیر اینصورت برای دریافت آنها باید از طریق Xbox.com اقدام کرده و برای دریافت Bound by Flame سی دلار، The Maw ده دلار وVirtua Fighter 5 Final Showdown پنج دلار پرداخت کنید.

برای دریافت هر یک از این بازی‌ها از لینک‌های زیر اقدام کنید:

  • بازی Bound by Flame با حجم ۳٫۲۴ گیگابایت برروی اینجا کلیک کنید.
  • بازی The Maw با حجم ۱۴۷٫۴ مگابایت برروی اینجا کلیک کنید.
  • بازی Virtua Fighter 5 Final Showdown با حجم ۱٫۹۶ گیگابایت برروی اینجا کلیک کنید.

برای کسانیکه با برنامه پشتیبانی از نسل قبل آشنایی ندارند باید گفت که این برنامه به بازیکنان ایکس‌باکس وان اجازه خواهد داد تا به اجرای بازی‌های کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ بپردازند و طبق اعلام مایکروسافت تاکنون کاربران اقدام به سپری کردن ۱۴۵ میلیون ساعت در بازی‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ برروی کنسول ایکس‌باکس وان کرده‌اند. در حال حاضر لیست بازی‌های این قابلیت به بیش از ۲۳۰ بازی رسیده است و بازی‌های بیشتری نیز در راه می‌باشند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید