گیفت کارت
گیفت کارت

ایکس‌باکس وان در ماه آگوست ۱۱۴ هزار عدد کنسول بیشتر از پلی استیشن ۴ به‌فروش رساند

۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۲

گزارش‌های جدیدی از پیروزی کنسول ایکس‌باکس وان در ماه آگوست منتشر شده است. طبق گزارشات جدید کنسول ایکس‌باکس وان بیش از صدهزار عدد کنسول بیشتر از پلی استیشن ۴ فروخته است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

همانطور که اطلاع دارید، کنسول ایکس‌باکس وان دو ماه متوالی است که توانسته در صدر جدول پرفروش‌ترین کنسول‌های ایالات متحده قرار گیرد. پس از کنفرانس E3 فوق‌العاده مایکروسافت، آن‌ها توانستند در ماه ژوئن پرفروش‌ترین کنسول شوند و سپس در ماه آگوست نیز با انتشار کنسول جدید همچنان رتبه یک را نگه داشتند. حال اطلاعات بیشتری درمورد مقدار فروش ایکس‌باکس وان انتشار یافته است.

مایکروسافت در ماه آگوست ۲۷۴,۸۰۰ عدد کنسول ایکس‌باکس وان به فروش رسانده است. این در حالی‌ست که کنسول سونی ۱۶۰ هزار عدد به‌فروش رسانده. کنسول مایکروسافت در ماه آگوست ۱۱۴,۸۰۰ عدد بیشتر از پلی استیشن ۴ به فروش رسانده است. در مقایسه باید گفت که کنسول ایکس‌باکس وان افزایش ۳۷/۲ درصدی فروش را نسبت به سال گذشته تجربه می‌کند و پلی استیشن ۴ نیز با کاهش ۲۲/۹ درصدی مواجه بوده است.

ایکس‌باکس وان دو بازی بزرگ Gears of War 4 و Forza Horizon 3 را نیز در ماه آینده عرضه می‌کند و احتمالا بازهم شاهد برتری این کنسول خواهیم بود. این درحالی است که کنسول پلی استیشن عنوان انحصاری بزرگی را در ماه‌های باقی مانده سال ۲۰۱۶ نخواهد داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید