بازی Deus Ex: Mankind Divided در اواخر سال جاری برای مک و لینوکس عرضه خواهد شد

25 شهریور 1395 - 22:08

بازی Deus Ex: Mankind Divided برای مک و لینوکس نیز در اواخر سال جاری میلادی عرضه خواهد شد. در حالیکه وظیفه انتشار نسخه مربوط به کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی این بازی را اسکوئر انیکس بر عهده داشت، وظیفه انتشار نسخه مربوط به مک و لینوکس بر عهده فرال اینتراکتیو می‌باشد.

فرال اینتراکتیو پیش از این با شرکت اسکوئر انیکس در انتشار بازی‌هایی چون Tomb Raider ،Life is Strange و Sleeping Dogs برروی مک و لینوکس همکاری داشته است. تاریخ عرضه مشخصی برای این نسخه‌های جدید اعلام نشده است و سیستم مورد نیاز آنها نیز با نزدیک شدن به زمان عرضه اعلام خواهد شد.

پیش از این شرکت اسکوئر انیکس خبر از انتشار یک محتوای داستانی برای این بازی داده بود که System Rift نام داشته و در آن شاهد بازگشت Frank Pritchard یعنی سرپرست اسبق بخش امنیت صنایع Sarif خواهیم بود. این شخصیت آخرین بار در بازی Deus Ex: Human Revolution دیده شده بود. در توضیحات شرکت اسکوئر انیکس در مورد این بسته آمده است که :

در System Rift شخصیت Frank Pritchard به شما اضافه خواهد شد، یکی از دوستان Adam که پیش از این با صنایع Sarif همکاری داشته است. با همکاری او اطلاعاتی را در مورد اسرار گروه Santeau بدست خواهید آورد.
پس از ناامیدی در بدست آوردن اطلاعات بیشتر، Pritchard یکی از بانک‌های اطلاعاتی فوق العاده امن را هدف قرار می‌دهد که تاکنون نظیر آن ساخته نشده است و Palisade Blade نامیده می‌شود. با قبولی درخواست او و کمک کردن به او، شخصیت اصلی بازی یعنی Adam از اسرار مهمی مطلع خواهد شد.

System Rift از تاریخ ۲۳ سپتامبر (۲ مهر ماه) از طریق ایکس‌باکس لایو، پلی‌استیشن نتورک و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود. این بسته برای ایکس‌باکس وان ۹٫۵۹ پوند و برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی ۹٫۴۹ پوند قیمت خواهد داشت.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید